ЮНІ ХМЕЛЬНИЦЬКІ АКАДЕМІКИ ПРЕДСТАВИЛИ ЖУРІ СВОЇ НАУКОВІ ПРАЦІ

24.12.2021 13:51
Поділитися новиною

Розпочався І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Цьогоріч юні науковці подали на конкурс 184 роботи. Роботи представлені у 12 відділеннях і 48 секціях. Найбільше робіт представлено у секціях «Українська мова», «Англійська мова», «Мистецтвознавство», «Психологія», «Математика».

20 грудня стартувало заочне оцінювання робіт, а 12 січня на базі Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького відбудеться постерний захист та наукова конференція.

До складу журі входять 92 особи. Це вчені з хмельницьких вишів: гуманітарно-педагогічної академії, національного університету, університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кооперативного торговельно-економічного інституту, інституту соціальних технологій університету «Україна», інституту «Міжрегіональної Академії управління персоналом» і Національної спілки письменників України

Переможці І етапу конкурсу братимуть участь у ІІ етапі (обласному)…

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ КОНКУРСУ Є ТАКІ:

— стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді;

— виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до науково-дослідницької, наукової, проєктної, конструкторської, винахідницької та пошукової діяльності;

— реалізація здібностей талановитих учнів;

— формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя;

— формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи, відповідальності за результати власних досліджень;

— популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій;

— підбиття підсумків роботи гуртків, секцій, наукових товариств учнів;

— залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю;

— формування команд для участі в регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

 

#ПозашкілляДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

 

ДОВІДКОВО:

 

Мала академія наук України (МАН) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

2018 року діяльність МАН здобула світове визнання: Мала академія наук України отримала статус Центру наукової освіти ІІ категорії під егідою ЮНЕСКО. Відповідне рішення було одноголосно прийняте на 39-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. МАН – перша і єдина в Україні освітня структура, що має такий престижний статус. Це надає виняткові можливості для сотень тисяч дітей і педагогів, сприяє формуванню позитивного іміджу України на міжнародній арені та розвитку освітньої дипломатії.

У вересні 2018 року Мала академія отримала статус Академії Copernicus. Ця мережа об’єднує 37 країн і спрямована на популяризацію програми Європейського Союзу зі спостереження за Земною поверхнею. Україна стала однією з перших країн – не членів ЄС, яка увійшла до цієї поважної організації. Статус Академії Copernicus відкриває українським школярам і дослідникам доступ до даних 29-ти європейських супутників, дає можливість брати участь у міжнародних заходах у сфері дистанційного зондування Землі.

Члени МАН отримують статус слухачів, кандидатів і дійсних членів:

— Слухачами можуть стати всі охочі учні 6–11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, які виявляють цікавість до наукової діяльності, хочуть одержати додаткові знання в окремих галузях науки та беруть участь у роботі секції чи гуртка.

— Кандидатами стають учні гуртків, секцій, які виявляють здібності до поглибленого вивчення наукових дисциплін поза шкільною програмою, схильні до проведення наукових досліджень, технічної творчості та виступають на конференціях, виставках, є призерами олімпіад.

— Дійсними членами стають кандидати, які мають самостійні наукові праці та навчаються в наукових гуртках і секціях не менше 2-х років.

(За матеріалами з Вікіпедії)

    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *

    *

    *

    *

    *

    *

    Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

    Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

    Корисні посилання
    Хмельницька міська рада
    Хмельницька міська рада
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Інформаційна система управління освітою
    Інформаційна система управління освітою
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Нова українська школа
    Нова українська школа

    Ми в соц мережах
    Електронне звернення news

    Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.