Освітній хаб Хмельницької міської територіальної громади

osvitnyi_hab

Освітній Хаб Хмельницької міської територіальної громади створений для потреб мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб, з метою:

 • організації систематичних психологічних та профорієнтаційних консультацій;
 • формування базису особистісної культури дитини через відкриття її світу в його цілісності та різноманітності, опанування навичок для подальшого розвитку дітей;
 • підтримки дітей з особливими освітніми потребами;
 • розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти;
 • зміцнення україномовного, національно-патріотичного середовища;
 • утвердження української національної громадянської ідентичності;
 • формування навичок ХХІ століття для подальшої реалізації себе на ринку праці в Україні.

ВСІ ПОСЛУГИ – БЕЗКОШТОВНІ!

Адреса центрального офісу Освітнього Хабу Хмельницької міської територіальної громади:

м. Хмельницький, вул. Грушевського 53, тел. +38 (099) 702-98-43

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

ДІТЕЙ ЗАПРОШУЮТЬ НА БЕЗПЛАТНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З РОБОТОТЕХНІКИ

Навчальний простір «Vector» та Хмельницький ІТ Кластер запрошують діток від 8-и до 13-ти років на БЕЗКОШТОВНИЙ майстер-клас з робототехніки від Roboclub “Винахідник” Хмельницький!

📌Коли? Зустрінемось 1 березня о 18:00 (тривалість: 1 година)

📌Де? ТЦ “Атріум”, 3-й поверх (вул. Проскурівського Підпілля, 63, орієнтир – Квітковий ринок)

На майстер-класі ми:

✅ вивчаємо корисну теорію (ази фізики, механіки у формі, доступній для засвоєння дітками);

✅ знайомимось із конструктором та електронікою SPIKE Prime;

✅ програмуємо робота (ази програмування, доступні для розуміння дітям, програмуємо рух та реакції на датчики);

✅ тестуємо нашого робота, аналізуємо отримані результати.

📌Для запису на майстер-клас необхідно заповнити форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXVlDozjN1RQfGQnI4Thoml9BokH2v3ewwxHM_4B4yHH1UVg/viewform, або зателефонувати: ☎️ 067-382-55-00…

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ТА МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПРОГРАМИ З ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ АНГЛІЙСЬКОЇ ЯК МОВИ

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформують про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України.

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.

Програма Future Perfect складається з законопроєкту про застосування англійської мови в Україні №9432, що передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Вебсторінка програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.

Empower — це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українських університетів. Її запуск став частиною пакета підтримки, який надає Україні Кембридж від початку повномасштабного вторгнення росії. Empower — один з перших сервісів, представлених у межах національної мовної програми Future Perfect, що має на меті популяризувати англійську мову в Україні.

Платформа не призначена для самостійного вивчення мови — вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови. Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності. Платформа містить навчальні курси Cambridge Empower від A1 до C1 — загальний курс англійської мови для дорослих та старших підлітків, що поєднує матеріали для роботи в класі та персоналізовану онлайн-практику.

Для викладачів та вчителів Cambridge English Power пропонує гнучку методологію роботи в класі: вона акцентує на практичних навичках та потребує активного залучення студентів.

Приєднатися до платформи Empower можна за посиланням: https://nmc-vfpo.com/kembridzhskyj-kurs-anglijskoyi-movy- empower/. Приєднання здійснюється в індивідуальному порядку після реєстрації за посиланням вище. Додаткова інформація щодо подальших дій для приєднання для платформи надійде представнику університету чи мовного провайдера на електронну пошту.

Наступний інструмент, що доступний в межах програми популяризації англійської мови — платформа Promova, що допомагає вивчати іноземні мови за допомогою застосунку та вебверсії продукту. Для українців відкрито безоплатний Premium-доступ до вивчення англійської мови. Платформа надає українцям безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series та Travel English. У Promova можна знайти граматичні та вокабулярні уроки, а також заняття для тренування англійської вимови за допомогою machine learning. Крім того, на платформі доступні книги зі світової класики, адаптовані під різні рівні англійської мови. Вивчати англійську мову українці можуть з поясненнями українською або ж англійською для більшого занурення.

У межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium- доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис — https://promova.com/free-for-ukraine.

Мовна програма Future Perfect допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп — освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування.

Детальніше про освітні продукти, що є частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.

У разі виникнення ідей щодо популяризації англійської мови в Україні, будь-яких інших питань або технічних проблем: е-адреса [email protected].

ОСВІТЯН ЗАПРОШУЮТЬ НА КУРС ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В ОСВІТІ»

Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «UBOS.tech» за сприяння МОНУ проводять курс підвищення кваліфікації для освітян «Штучний Інтелект (ШІ) в освіті» (4 тренінги у форматі вебінарів)

Теми тренінгів:

💬 Що таке ШІ, який інтерфейс буде кращим для освітян?

💬 Як ШІ може допомагати педагогу при підготовці до уроку (створення завдань, пошук матеріалів тощо)?

💬 Як виявити, що домашнє завдання виконане за допомогою ШІ?

💬 Як навчити ШІ генерувати точну інформацію (створення якісних prompts)?

Також представляємо Екосистему надолуження освітніх втрат за допомогою ШІ

⏳Перший тренінг – 25 жовтня 2023 року о 15.00

РЕЄСТРАЦІЯ на перший тренінг вже відкрита за посиланням та триватиме до 19.00 24 жовтня 👉🏼 https://bitly.ws/XYc3

Усім зареєстрованим буде надіслано посилання на тренінг📩🌐

За підсумками 4 тренінгів і при виконанні практичних вправ педагоги отримають 0,5 кредита (ЄКТС)✅

 

#ДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

«ШКОЛА МОЛОДОГО ПІДПРИЄМЦЯ» ЗАПРОШУЄ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ

Увага! Оголошено конкурсний відбір на участь у навчальному інтенсиві «Школа молодого підприємця 2023»

Сьомий рік поспіль Хмельницька міська рада успішно реалізує освітній проєкт – #школамолодогопідприємця для учнів Хмельницької міської територіальної громади.

Цьогорічна мета інтенсиву — навчити молодих людей фінансовій грамотності, основам підприємництва, проєктному менеджменту та управлінню своїм часом.

За результатами освітнього курсу учасники захищатимуть власні проєкти та отримають сертифікат Хмельницької міської ради про проходження навчання.

Для кого? — учні 9-11 класів!

Коли? — 21-29 серпня

Початок занять об 11.00 (два заняття в день по 1,5 години)

Де? Центр підтримки інновацій та підприємництва IHUB Khm (ТЦ «Монблан», м. Хмельницький, пров. Степана Бандери, 2/1 а)

Тренери інтенсиву —  Бізнес-Школа МВА для Дітей

З програмою навчального інтенсиву можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/jqlfo

Реєстрація триватиме від 1 до 16 серпня

Не зволікайте, реєструйтесь тут: http://surl.li/jqmzs

Кількість місць обмежена, лише 25 заявників стануть учнями інтенсиву «Школа молодого підприємця 2023».

Довідки за 096-980-38-84 та в повідомлення на сторінці Управління економіки Хмельницької міської ради

 

#ПозашкілляДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

ЩО ПОЛІПШИТИ В ШКОЛІ БІЗНЕСУ? ОПИТУВАННЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

До уваги старшокласників! Опитування “Школа Бізнесу для підлітків – очікування, потреби та пропозиції”

З метою якіснішої організації цьогорічної Школи Бізнесу для підлітків 2023 року, Управління економіки Хмельницької міської ради проводить опитування серед учнів 9-11 класів щодо формування програми навчання.

Опитування проводиться для врахування думки школярів і визначення тем, які будуть цікавими й корисними для учасників навчального процесу.

Ваша думка важлива для нас, адже можливо хтось з учасників опитування стане учнем Школи бізнесу для підлітків 2023 року.

Опитування містить 6 запитань та займе до 5 хвилин Вашого часу.

Усі відповіді анонімні.

Посилання на опитування:

https://forms.gle/BKh1aGKVN9AimaBB6

СТАРТУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР МОЛОДІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ДЛЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПОЇЗДКИ ЄВРОПОЮ

Дорогі друзі, Хмельницька міська рада оголошує проведення конкурсного відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи.

Місто Хмельницький як володар Призу Європи, отримав чек на суму 20 000, 0 євро, який призначений для фінансування молодіжної навчальної поїздки, під час якої учасники зможуть отримати новий досвід у провідних міжнародних організаціях, які функціонують на території Європейського Союзу, перейняти успішні практики місцевого самоврядування європейських країн, поділитися власним досвідом, обговорити нові можливості міжнародної співпраці.

Учасники навчальної поїздки зможуть відвідати м. Страсбург (Французька Республіка) та Раду Європи, Європейський парламент, муніципалітети польських міст Кракова та Ченстохови, Генеральне Консульство України у Кракові, муніципалітети німецьких міст Штутгарт та Дрезден, Центр міжнародних досліджень у м. Дрезден тощо.

Сьогодні, як ніколи, українська молодь має бути почутою в Європі. Це чергова нагода донести, а, можливо, й переконати тих, хто досі має сумніви, що Україна заслуговує бути в Європейському Союзі.

Для участі у конкурсному відборі заповніть конкурсну анкету, перейшовши за посиланням http://surl.li/iuyfp.

Термін подачі конкурсних анкет з 14 липня до 10 серпня 2023 року включно.

Поїздку заплановано на першу половину жовтня 2023 року.

Перед подачею конкурсної анкети обов’язково ознайомтеся з документами, які регулюють проведення конкурсного відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи за посиланням: https://www.khm.gov.ua/uk/content/molodizhna-poyizdka

Усім учасникам бажаємо успіхів!

Дякуємо Збройним Силам України, усім захисникам та захисницям за можливість будувати європейське майбутнє!

Контакти для довідок: 76 21 12, [email protected]

ДЕНЬ БРИТАНІЇ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

30 червня, як знак подяки нашим британським друзям і союзникам у війні з рашистами, в Хмельницькому відбудеться День Британії.

Захід розпочнеться о 16.00 в сквері імені Тараса Шевченка.

Підтримуючи українців, у грудні минулого року побратимом Хмельницького стало англійське місто Шеффілд.

Під час Дня Британії відбудеться багато корисних і пізнавальних заходів.

Департамент освіти та науки міської ради просить педагогів, дітей і батьків долучитися до цього заходу.

Тут кожен знайде для себе улюблене заняття, адже в сквері відбуватимуться майстер-класи, виставки художніх робіт і книжкових новинок, фотовиставки, ігри, спортивні розваги…

Працюватимуть тематичні фотозони та локації, виступатимуть митці.

Традиційно усі охочі зможуть підтримати українських захисників матеріально та зробити благодійний внесок у скриньку збору коштів, адже саме завдяки нашим воїнам ми можемо жити та працювати в рідному місті.

 

#ДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ НА КУРС ПСИХОЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ВІД СПІВДІЯ

СпівДія заради Дітей – це дружній простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими.

Сьогодні стартувала реєстрація на КУРС ПСИХОЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ.

Тема курсу: «Всесвіт в мені» для дітей 8-11 років

«Пізнай себе» – для підлітків

Неймовірно цікаві та пізнавальні заняття в червні.

Програма занять створена з метою відновлення ментального здоров’я дітей України.

👧🏻👦🏼 Учасниками є діти від 12 до 17 років

Тривалість курсу: 2 тижні

Старт: 12 червня

Вік дітей:

група 8-11 років

група 12-17 років

Місце проведення: Молодіжний Центр, вул. Кам’янецька, 63.

Щоб долучити дитину до курсу, заповніть ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ (https://cutt.ly/nJGy2Xf)

Для підтвердження участі очікуйте на дзвінок координатора.

Попередня реєстрація – обов’язкова!

Проєкт реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства молоді та спорту України 💛💙

БЛАГОДІЙНИЙ ЮНАЦЬКИЙ КЛУБ «СВІТИ» ЗАПРОШУЄ ПІДЛІТКІВ ВПО ТА ДІТЕЙ ВІЙСЬКОВИХ

🌞 Літо — час, коли діти повинні насолоджуватися активними пригодами та набувати нові навички!

💫 Хмельницький благодійний юнацький клуб «Світи» запрошує на «5-денні відновлювальні табори для підлітків ВПО та дітей військових віком від 12 до 16 років». 💫

У нас ти БЕЗОПЛАТНО отримаєш:

🥇Організовані заняття спортом, рухливі ігри, екскурсії та пригодницькі активності.

🥈Фінансова грамотність: Ознайомлення з основами підприємництва, створення власного бізнесу та фінансове планування.

🥉Психологічна підтримка та психологічне відновлення.

🏅Саморозвиток та особистісний розвиток.

🏆А найголовніше — нові друзі та активне спілкування без гаджетів, але у крутій компанії.

🦹🏼Реєструйтеся за посиланням та очікуйте дзвінка.

https://forms.gle/ewX4PRK8BVzK6WzS8

☎️Залишились питання? Телефонуйте нам: +380 98 225 68 13 Марина

🌟Проєкт реалізується у співпраці ГО “Культурно-просвітницька платформа “КОД НАЦІЇ” з NGO “Kids of Ukraine”, БФ “Добрий Брат” та БФ “Добрі Серця” та “ІТ партнер Hexide Digital” за підтримки “Nova Ukraine”.

ГУФІ-ЦЕНТР ЗАПРОШУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ МУЛЬТФІЛЬМ

Незабаром літо☀️, а отже, більше вільного часу, який можна провести цікаво з нами у Гуфі-центрі!

І вже цієї п’ятниці, 2 червня, о 14:00 запрошуємо дітей та їх батьків на перегляд мультфільму «Кіт під прикриттям».

Мультик про те, як важливо вміти знаходити спільне з іншими🐱🐭, робити хороші вчинки та про…збереження планети🌍, звичайно ж 😎

Після перегляду всіх охочих чекає тур по Гуфі-центру (детальніше про центр — на нашому сайті https://guficenter.com/ або у соцмережах).

Просимо попередньо зареєструватися за посиланням: http://surl.li/gttou, щоб відвідати цей захід.

До зустрічі!

ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ ЗАПРОШУЄ ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ-2023

Любите кіно? Хочете побачити найкращі фільми для дітей та підлітків з різних країн? Тоді вам не можна пропустити щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест, який вже вдесяте відбудеться в Україні!

Фестиваль пройде з 30 червня до 09 липня цього року в десяти містах України, включаючи Хмельницький. Усі заходи фестивалю абсолютно безкоштовні та доступні для всіх охочих.

Особливу увагу фестиваль приділяє дитячим групам з особливими потребами, таким як діти з інвалідністю, позбавлені батьківської опіки, сироти та внутрішньо переміщені особи. Для них організовуються спеціальні ранкові сеанси в кінотеатрі WoodMall Cinema.

Діти матимуть чудову можливість поринути у світ кіно та мистецтва, на мить забути про проблеми та насолодитися чарівними історіями на великому екрані.

Окрім організованих груп кінофестиваль зможуть відвідати усі охочі за попередньою реєстрацією на сайті Чілдрен Кінофест www.childrenkinofest.com.

До зустрічі на Чілдрен Кінофест!

КОМП’ЮТЕРНА АКАДЕМІЯ IT STEP ПРОПОНУЄ БЕЗПЛАТНІ ПРОБНІ IT-УРОКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Комп’ютерна академія IT STEP – партнер масштабного проєкту Освітній хаб Хмельниччини.

В рамках проєкту ми проведемо безкоштовні пробні IT-уроки для дітей 7-14 років, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей 2023.🕊

Наша мета: розвиток дітей. Щоб їх світ наповнили нові знання, мотивація вивчати IT та дослідження цифрових технологій. Разом з Академією IT STEP дитина навчиться використовувати комп’ютер з користю.

Які пробні уроки заплановані для дітей?

🧩Створення ігор на 2-ох платформах

🧩Створення 3D персонажу

🧩Розробка власної анімації

🧩Батл роботів LEGO

🧩Створення святкової листівки.

Чекаємо вас 1 червня о 17:00 в Комп`ютерній академії IT STEP

за адресою: вул. Подільська, 93 (2-й поверх)

Перетворіть улюблену іграшку дитини на інструмент, який допоможе їй стати успішною у майбутньому!

💌 Для забезпечення місця на пробному уроці та комфортних умов для кожного, просимо зареєструватися на сайті: http://surl.li/hextp

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.