Днями група працівників Департаменту освіти та науки міської ради взяли участь у тренінгу з надання першої психологічної допомоги (ППД) для освітян.
Тренінг відбувся в Хмельницькому Центрі психосоціальної підтримки.
Нині живемо за умов війни, постійних стресових ситуацій, емоційної нестабільності. Саме тому, вміння представників Департаменту освіти та науки надати першу психологічну допомогу, є важливим моментом роботи. Адже чимало дітей та їхніх батьків у закладах освіти та в позашкільних закладах зараз потребують підтримки, насамперед психологічної.
Тож час, вкладений у навчання, дасть можливість надавати психологічну допомогу тим, хто її потребує, якісніше й ефективніше.
Навчання освітян першій психологічній допомозі є так само важливим, як і навчання першій домедичній допомозі.
Тренінг провели тренерки: волонтерка напрямку психосоціальної підтримки Товариства Червоного Хреста України Світлана Вільчинська та координаторка з навчання ППД та ПСП Єлизавета Столярова.
На підтвердження здобутих нових умінь та навичок всі учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати.
ДОВІДКОВО:
Перша психологічна допомога (ППД) – це набір навичок та знань, які можна використовувати для допомоги людям, що перебувають у стані стресу через вплив кризових подій. Також це спосіб допомогти людям відчути спокій, надаючи їм емоційну підтримку. Навчитися надавати ППД може будь-хто. Щоб опанувати навички надання ППД, не потрібно відповідної психологічної освіти.
І, найголовніше, такі навички дають можливість піклуватися про свій емоційний стан або стан людей поруч, які опинилися в кризовій ситуації.
#ДОНХМР
Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1
Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!
* — обов’язкові поля