Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад! 18-19 січня 2020 року

23.01.2020 17:04
Поділитися новиною

“Географія”

ІІ місце

Тарнаруцька Ганна Миколаївна, учениця 10 класу навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова;

Замулко Ірина Василівна, учениця 11 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка.

ІІІ місце

Ольшанський Євгеній Вікторович, учень 8 класу гімназії № 2 м. Хмельницького;

Мельничук Артем Олександрович, учень 11 класу гімназії № 2 м. Хмельницького;

Солтик Антон Андрійович, учень 9 класу Хмельницького ліцею № 17;

Кметь Софія Андріївна, учениця 10 класу навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова.

“Українська мова”

І місце

Бандирська Катерина Сергіївна, учениця 8 класу гімназії № 2 м. Хмельницького;

Савчук Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

ІІ місце

Янчук Дарина Дмитрівна, учениця 10 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.

ІІІ місце

Чуча Анна Андріївна, учениця 9 класу гімназії № 2 м. Хмельницького;

Івашкова Марія Юріївна, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу № 10   м. Хмельницького.

“Математика”

І місце

Карпенко Дарина Олександрівна, учениця 8 класу Хмельницького ліцею № 17.

ІІ місце

Кудряшова Марія Андріївна, учениця 7 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

Денисюк Владислав Михайлович, учень 9 класу Хмельницького ліцею № 17;

Міль Віталій Сергійович, учень 10 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Мазур Даніїл Юрійович, учень 8 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Ярош Юрій Васильович, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Дядюк Антон Віталійович, учень 11 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

ІІІ місце

Пінчук Валерія Юріївна, учениця 9 класу Хмельницького ліцею № 17;

Кириченко Олександр Васильович, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Солтик Антон Андрійович, учень 9 класу Хмельницького ліцею № 17;

Свінціцька Маріна Володимирівна, учениця 10 класу гімназії № 2 м. Хмельницького.

“Правознавство”

ІІ місце

Путівленко Еріка Ростиславівна, учениця 9 класу навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова;

Смолінська Людмила Юріївна, учениця 10 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Зеленко Аліса Олександрівна, учениця 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.

ІІІ місце

Замулко Ірина Василівна, учениця 11 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка.

Відомості обласних олімпіад за посиланнямhttp://olimp.hoippo.km.ua/

    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

    Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Корисні посилання
    Хмельницька міська рада
    Хмельницька міська рада
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Інформаційна система управління освітою
    Інформаційна система управління освітою
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Нова українська школа
    Нова українська школа

    Ми в соц мережах
    Facebook
    Сторінка у Facebook
    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.