Хмельницькі школярі під час уроків будуть використовувати «розумні дошки»

13.03.2020 17:56
Поділитися новиною

Сьогодні в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 презентували мультиборд, який полегшить навчальний процес, а також зробить уроки більш цікавими для учнів. Від травня минулого року в десяти школах міста такі «розумні дошки» уже активно використовували під час уроків. Задоволені були як вчителі, так і школярі, адже використання сучасних технологій дозволяє учням навчатися із задоволенням та гарним результатом. Від сьогодні такі технологічні новинки є в кожній школі міста.

«Близько року тому я вперше побачив презентацію «Розумної дошки» під час освітнього фестивалю і загорівся бажанням купити такі для наших шкіл. Майбутнє – за технологіями. Минулого року придбали 10 таких дошок, щоб побачити, як вони зарекомендують себе у роботі. Враження і вчителів, і учнів дуже позитивні. Цього року купили прилади вже у кожну школу міста. Звісно, я розумію, що однієї «Розумної дошки» на всю школу – мало. Тому і надалі плануватимемо їх купівлю. Ідеально, якщо на один навчальний заклад таких дошок буде 5-6», – розповів міський голова Олександр Симчишин.

За кошти міського бюджету для 35 закладів загальної середньої освіти придбано мультиборди на суму понад 3 мільйона гривень. Так, у 2019 році закуплено 10 мультибордів на суму 1 млн. 400 тис. грн, у 2020 році – 25 мультибордів на суму 2 млн. 639 тис. грн.

На обладнанні встановлено сучасне програмне забезпечення, що урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за допомогою ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Видовищні інтерактивні елементи та вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів та ілюстрування, посилюють зацікавленість і мотивацію учнів до навчання.

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Facebook
  Сторінка у Facebook
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.