У зв’язку з карантинами, в тому числі на коронавірус, об’єм пояснень учбового матеріалу від вчителів знижується, але на іспити це не впливає, тож учні мають самостійно засвоїти весь необхідний обсяг. Онлайн платформа Be Smart / Будь розумним https://besmart.study стане в нагоді, адже містить:
Сторінка в Facebook https://www.facebook.com/besmart.study/ Сторінка в Instagram https://www.instagram.com/besmart.study/
Платформа Be Smart – це абсолютно безкоштовний ресурс для тих, хто:
Платформа Be Smart безкоштовно забезпечує рівні можливості для всіх школярів країни, які дбають про своє майбутнє та хочуть навчатись в омріяних університетах.
У партнерстві з EDUGET, Міністерством освіти та науки, Українським центром оцінювання якості освіти створено серію відеороликів по кожному предмету пробного ЗНО 2019, де вчителі пояснюють всі питання пробного тестування та дають рекомендації для складання державної атестації. Це дасть змогу не просто дізнатись правильну відповідь, а зрозуміти її.
Новий напрямок в рамках проєкту Be Smart – профорієнтація. Високий бал на ЗНО – це пропуск до омріяного навчального закладу України. А щоб правильно обрати майбутню професію, потрібно познайомитись з нею зсередини. Тому організовуємо екскурсії до офісів компаній з різних сфер діяльності для учнів 10 та 11 класів, щоб дати можливість дітям познайомитись зі специфікою різних різних професій. Вже були організовані екскурсії на телеканали Перший, Суспільне і 1+1.
ПроШколу – безкоштовна юридична підтримка вчителів. Сайт https://proshkolu.com/
Сторінка в Facebook https://www.facebook.com/proshkoluproject/ Сторінка в Instagram https://www.instagram.com/proschool_ua
ПроШколу – це безкоштовна юридична онлайн-підтримка вчителів по всій Україні. Допомагаємо знайти рішення, розібратися з документами чи професійними питаннями, відстояти права або безболісно вирішити конфлікти на роботі.
Провели одразу два анонімних опитування. В одному взяло участь 2200 учителів, в іншому – понад 530. Перше стосувалося питань про проблеми вчителів: чи потрібна працівникам освіти юридична підтримка, захист та консультації з непростих питань? А друге опитування вже торкалося питань психологічних запитів – конфліктів з учнями, гострих тем сексуального виховання учнів, мобінгу чи морального тиску з боку колег, батьків, адміністрації. Результат – однозначно учителям в Україні бракує захисту. Майже 96% опитуваних відповіли «так» на просте питання – «чи хотіли б ви отримувати безкоштовну юридичну консультацію?». Виявляється, 90% учителів читали і знають Закон про булінг. Але абсолютно не розуміють, як діяти в реальній ситуації, коли вони самі стають жертвою цькування чи образ. Окрім того, 67% учителів стверджують, що чітко розуміють положення своєї посадової інструкції і знайомі з обов’язками. Але не можуть відповісти однозначно на питання про те, які документи вони повинні заповнювати, а які можуть відкинути зі списку своїх завдань, як мають оплачувати їм заміни колег або чи можуть їм примусово зменшувати кількість робочих годин. Всі результати дослідження було опубліковано в журналі «Директор школи» в серпні 2019.
Щоб кожен учитель:
зібрали команду юристів нового покоління, щоб допомогти всім вчителям України розібратися в різноманітних питаннях юридичного характеру. Що ми робимо?
Місія проєкту: вирішуємо питання, які заважають педагогам комфортно працювати та максимально зосереджуватися на дітях.
Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!
* — обов’язкові поля