Сьогодні на стадіоні «Поділля» випускники 2020 року отримали золоті та срібні медалі

31.07.2020 16:00
Поділитися новиною

179 випускників цьогоріч отримали медалі – відзнаки за досягнення у навчанні. Ці нагороди є результатом наполегливої праці. Серед медалістів 138 учнів здобули золоті нагороди і 41 срібні. Загалом, у Хмельницькому цьогоріч майже 1600 випускників одинадцятих класів.

Із таким святковим та знаковим днем випускників та їх рідних привітав міський голова Олександр Симчишин.

«Сьогодні в руках ви тримаєте результат вашої багаторічної праці. Хочу, щоб ви пам’ятали, що найбільший капітал сьогодні в світі не нафта і газ, а знання, завдяки знанням можна заробляти величезні кошти і бути успішною людиною. В 2020 році медалі отримали 179 випускників, минулого року їх було 153 і це дуже добре. Закликаю вас залишатися та повертатися в Хмельницький, якщо обрали вищий навчальний заклад в іншому місті. Разом ми збудуємо успішне місто та успішну країну», – наголосив міський голова.

Ще одним приємним сюрпризом було вручення сертифікатів випускникам, які набрали найвищий бал за результатами ЗНО. Троє випускників Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка отримали по 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Антон Дядюк отримав найвищий бал з фізики, Дар’я Несторишена з історії України та Ольга Кухар з англійської мови. Їм міський голова вручив сертифікати на 10 тисяч гривень, а учень Хмельницької гімназії № 1 ім. В. Красицького Юрій Ярош, який отримав по 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики, отримав сертифікат на 20 тисяч гривень.

«Цього року ми вирішили, що, окрім моральної підтримки, потрібно надавати матеріальну тим, хто працює і отримує високі результати. Випускникам, які отримали за результатами ЗНО найвищий бал, вручили сертифікати на 10 тисяч гривень. Один учень набрав по 200 балів з двох предметів, тому він отримає сертифікат на 20 тисяч. Це вперше ми надаємо таку матеріальну підтримку, але однозначно вона буде зберігатися і надалі. Це своєрідна матеріальна мотивація для тих, хто навчається. Це демонстрація того, що знаннями можна заробляти і в досить молодому віці», – зазначив Олександр Симчишин.

Після вітальних слів міський голова Олександр Симчишин, секретар міської ради Михайло Кривак та виконуюча обов’язки директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст вручили випускникам омріяні медалі.

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Facebook
  Сторінка у Facebook
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.