ПРЕСРЕЛІЗ

10.08.2020 15:06
Поділитися новиною

Програма “Поджазуємо?!” включає 20 освітніх та просвітницьких заходів, що відбуватимуться з 20 серпня до 20 вересня  у місті Хмельницькому: джазовий музичний курс, презентаційний концерт викладачів (гурти «ShockolaD», тріо Олексія Боголюбова, тріо «KoloYolo», гурт «Free Jam»), джем-сейшн, танцювальні воркшопи, художні майстер-класи, лекції-бесіди про джаз, кінопокази, у т.ч. 2 покази німого кіно з імпровізаційним супроводом джазового піаніста, виставку живопису Петра Лебединця, фотовиставку Олександра Зубка. Відповідно до епідеміологічної ситуації реалізація заходів відбуватиметься онлайн.

Різноплановість заходів, застосування підходу «всі у джазі» дозволить кожному наблизитись до джазу через картину, фільм, танець, світлину і сприятимуть підвищенню рівня обізнаності мешканців Хмельницького про джаз та вдосконалення музичної освіти у напрямку джазу. 

“ Ми хочемо про джаз розповісти з точки зору різних видів мистецтва, щоб кожен міг дізнатися більше про джаз завдяки своїм хобі та уподобанням”, – зазначає координаторка Програми Світлана Шевченко.

      У Хмельницький приїдуть кращі джазові музиканти, хореографи і танцівники, художники, відомі як в Україні, так і за кордоном, що представляють різні школи та системи викладання в Україні: Львів, Дніпро, Київ та Польща. Кожен експерт залишить власне напрацювання у вигляді відеозаписів для подальшого використання.

Джазовий музичний курс викладатимуть Олексій Коган, Андрій Коган, Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, Дорота Міскєвіч, Яків Цветинський, Ольга Гончаренко, Богдан Гуменюк, Олексій Боголюбов, Дана Винницька.

            У ході реалізації Програми відбудеться соціальний захід для  вихованців  Дитячого будинку Хмельницької обласної ради – онлайн концерт-лекція  «Джаз для дітей», у рамках якої діти більше дізнаються про джазові інструменти та прослухають джазові стандарти у виконанні Біг-бенду Дитячої школи мистецтв і, можливо, у подальшому зацікавляться  музичною освітою, навчання у музичних школах міста.

            Вперше освітня Програма акцентуватиме увагу до української джазової музики, до виконання джазу на українському національному інструменті – бандурі, поєднанні джазу з етнікою, стане платформою щодо розвитку різних видів мистецтва на основі джазу та справжнім промо  джазового фестивалю «ДжазФестПоділля 2021».

Проєкт «Програма навчально-просвітницьких заходів «Поджазуємо?!» реалізується управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради за підтримки Українського культурного фонду.

Освітня Програма підсилює важливий для міста аспект промоції нового іміджу Хмельницького як міста цікавих та масштабних культурно-мистецьких подій та приверне увагу широкого загалу та окремих діячів культури з інших міст України та закордону.

Подати заявку на джазовий курс  ➡️ bit.ly/2CYbQYu
Подати заявку на танцювальні воркшопи ➡️ bit.ly/2P76JbA
Подати заявку на художні майстер-класи  ➡️  bit.ly/3ftsxZr

Facebook: Джаз-Фест Поділля
Instagram: jazzfestpodillia
Telegram: t.me/pojazzuemo
You Tube: bit.ly/3fuiR0V

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Facebook
  Сторінка у Facebook
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.