Дитячі садочки та школи Хмельницького перевіряють перед початком нового навчального року

11.08.2020 11:12
Поділитися новиною

Стартували обстеження закладів освіти Хмельницького до початку нового навчального року. Комісією, до складу якої входять спеціалісти Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, провідні спеціалісти відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Хмельницького міського управління Головного управління Держспоживслужби в Хмельницький області, служби цивільного захисту Хмельницького міськрайонного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій 10 серпня розпочато обстеження приміщень, інженерно-технічних комунікацій, стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти до початку 2020/2021 навчального року.

У закладах освіти зроблено поточний косметичний ремонт, оновлено матеріально-технічну базу, здійснено підготовку до роботи в умовах адаптивного карантину.

Зокрема, в закладі дошкільної освіти № 9 «Кобзарик» облаштовано ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами, а у спеціалізованій школі І ступеня № 30 облаштовані обідня зала, клас під відкритим небом та три додаткових класних приміщення. У середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 за період літніх канікул було здійснено капітальний ремонт медіатеки, ресурсної кімнати, кабінету психологічного розвантаження, кабінетів вчителя-дефектолога, логопеда, кабінету інформатики для учнів початкової школи.

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Facebook
  Сторінка у Facebook
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.