Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

18.03.2024 11:08
Поділитися новиною

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

 

 1. 1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-15-009937-a.

 

 1. Назва предмета закупівлі: Послуги доступу до мережі Інтернет (код ДК 021:2015-72410000-7 «Послуги провайдерів») – послуги доступу до мережі Інтернет за 1 об’єктом.

 

 1. Обсяги закупівлі:

Послуги доступу до мережі Інтернет за 1 об’єктом.

 

 1. Період надання послуги:

з 01.04.2024 року до 30.09.2024 року (включно).

 

5.Місце надання послуги:

Господарська служба (ДЕЗО): м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 61

 

 1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Час роботи в Інтернет та обсяг передачі інформації не обмежується, доступ до Інтернет 24 години на добу, транзит трафіку Замовника до Міжнародних з’єднань Виконавця – не лімітований. Наявність кваліфікованої цілодобової технічної підтримки та моніторингу, надання консультативної та технічної допомоги Замовнику з забезпечення керування доступом до ресурсів Інтернет. Надання за зверненням Замовника кваліфікованої консультативної та технічної допомоги з налагодження обладнання та сервісів Замовника, що забезпечують доступ до зовнішніх мережевих ресурсів. Учасник має бути включений до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

 

 1. Розмір бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення щодо предмета закупівлі визначено відповідно до рішення Хмельницької міської ради від 21.12.2023 № 15 «Про бюджет Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік».

Визначення потреби здійснено на підставі аналізу фактичного використання товару для забезпечення діяльності замовника у минулих періодах та з урахуванням запланованих поточних завдань замовника.

 1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 2 100, 00 грн та визначена з врахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 “Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі”, а саме: методом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну послуги (тобто інформація про тарифи, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро» тощо), комерційних пропозицій Постачальників.

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Електронне звернення news

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.