УВАГА! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ІЗ ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ОСВІТИ ТА НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

11.09.2020 17:21
Поділитися новиною

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради (далі – Ініціативна група) запрошує представників інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) до участі в установчих зборах, що відбудуться 11 листопада 2020 року в приміщенні Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53).
Увага! У разі неможливості проведення установчих зборів у вказаний час через обмеження, пов’язані з карантином, установчі збори можуть бути відкладені рішенням Ініціативної групи. Інформація про таке рішення буде розміщена на офіційному веб сайті Департаменту, а також розіслана ІГС, які подали документи для участі в установчих зборах та були допущені до них.
Метою діяльності Громадської ради є забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сферах освіти і науки, наукової, науково-технічної діяльності, інноваційної діяльності в зазначених сферах, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (із змінами) «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі та завдання діяльності.
Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи в електронному та паперовому вигляді подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу ІГС.
До заяви додаються:

 • прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;
 • заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;
 • біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в ІГС, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
 • відомості про результати діяльності ІГС (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу Громадської ради;
 • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;
 • мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
  фото делегованого представника ІГС, а також посилання на офіційний веб-сайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності).
  Прийом заяв та документів здійснюється в електронному вигляді шляхом завантаження та надсилання відсканованих документів на електронну пошту [email protected] та одночасного надання паперових копій документів до Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради (вул. Грушевського, 53, каб. 25) у робочі дні з 9:00 до 17:00.
  Нагадуємо, що відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами) (далі – Типове положення), підставами для відмови представнику ІГС в участі в установчих зборах є:
 • невідповідність документів (відомостей), поданих ІГС, вимогам пункту 10 Типового положення;
 • неусунення ІГС невідповідності поданих документів (відомостей) встановленим Типовим положенням вимогам у визначений Ініціативною групою строк відповідно до абзацу п’ятнадцятого пункту 10 цього Типового положення;
 • невідповідність ІГС або делегованого ним представника вимогам, установленим пунктом 6 Типового положення;
 • недостовірність інформації, що міститься в документах (відомостях), поданих для участі в установчих зборах;
 • відмова ІГС або делегованого ним представника від участі в установчих зборах шляхом надсилання органу виконавчої влади офіційного листа;
 • перебування ІГС, який делегував свого представника, у процесі припинення.
  Увага! Оригінал заяви та оригінали всіх документів, що додаються до заяви, делегований представник зобов’язаний принести на установчі збори та надати Ініціативній групі під час реєстрації.
  До 28.10.2020 року на офіційному веб сайті Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради буде опубліковано перелік ІГС, представники яких допущені до участі в Установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при ДОН ХМР.
  Термін подачі документів: з 14.09.2020 до 12.10.2020 року (включно).
  Установчі збори відбудуться 11 листопада 2020 року у приміщенні Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53.
  Про час початку проведення зборів: буде оголошено додатково.
  Додаткова інформація: [email protected]

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Facebook
  Сторінка у Facebook
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.