НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

24.05.2021 15:01
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Поділитися новиною

До Дня Героїв Департамент освіти та науки організовував і проводив у закладах освіти обласного центру низку змістовних заходів: змагань, конкурсів, квестів, флешмобів, військово-патріотичних ігор…

У кожному заході визначили тих, хто показав найкращі результати.

У І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») перемогу виборов рій (команда) «Дикі бджоли» навчально-виховного комплексу №9 м. Хмельницького; друге місце посів рій «Січовики» гімназії №2; третє місце дісталося рою «Джура» спеціалізованої загальноосвітньої школи №12.

Переможців готувала до змагань вчителька фізики та астрономії, керівник гуртка «Джура» навчально-виховного комплексу № 9 Світлана Юзвик.

За участь у конкурсі серед дітей, учнівської та студентської молоді Хмельницької міської територіальної громади «Україна – країна гідності, земля героїв!» нагороди, відповідно до номінацій, отримали:

  • за І місце у номінації «Декламація поезії» Добровольська Поліна, учениця 3-го класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4;
  • за І місце у номінації «Декламація поезії» Туржанська Дарина, учениця 6-го класу, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Декламація поезії» Березюк Сергій, учень 7-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Декламація поезії» Мацеха Марина, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;
  • за І місце у номінації «Декламація поезії» Сисак Анастасія, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;
  • за І місце у номінації «Читання прози» «Декламація поезії» Соловей Мілана, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;
  • за І місце у номінації «Написання есе» Мітасова Анастасія, учениця 8-го класу Мацьковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
  • за І місце у номінації «Написання есе» Ковпак Андрій, учень 10-го класу навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Написання есе» Жмурик Ірина, учениця 10-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Дитячий малюнок» Дикий Владислав, учень 9-го класу Олешинської гімназії;
  • за І місце у номінації «Дитячий малюнок» Мінченко Максим, учень 1-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 міста Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Дитячий малюнок» Волянська Ольга, учениця 7-го класу навчально-виховного комплексу № 6 м. Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Дитячий малюнок» Велієв Демір, учень 7-го класу навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Дитячий малюнок» Толмачова Анастасія, учениця 11-го класу навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького;
  • за І місце у номінації «Відеосюжет» вихованці Хмельницького дошкільного навчального закладу № 20 «Білочка»;
  • за І місце у номінації «Відеосюжет» Савчук Владислав, учень 11-го класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка;
  • за І місце у номінації «Відеосюжет» Шевчук Назарій, учень 9-го класу Хмельницького ліцею № 17;
  • за І місце у номінації «Пісенна творчість» вокальна група «Іванка» Іванковецького ліцею.

Нагороди переможцям вручив міський голова.

#ПозашкілляДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

    Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Корисні посилання
    Хмельницька міська рада
    Хмельницька міська рада
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Інформаційна система управління освітою
    Інформаційна система управління освітою
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Нова українська школа
    Нова українська школа

    Ми в соц мережах
    Facebook
    Сторінка у Facebook
    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.