СПОРТИВНІ БАТАЛІЇ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

02.06.2021 13:38
Поділитися новиною

1 червня на спортивній базі Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка Департамент освіти та науки спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради провели відкриті чемпіонати обласного центру з флорболу та бадмінтону. Спортивні змагання присвячувались Дню захисту дітей та Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заходу серед учнів «Рух – це здоров’я».

Участь у змаганнях взяли команди закладів загальної середньої освіти з Хмельницької міської територіальної громади, м. Хмельницького, м. Кам’янець-Подільського та Кам’янець-Подільського району, Новоушицької селищної ради. Загалом суперництво з флорболу вели 6 команд, з бадмінтону – 11 команд.

За підсумками змагань з флорболу І місце посіла команда Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка, ІІ місце – команда Замахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новоушицької селищної ради, ІІІ місце – команда Навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницького.

У змаганнях з бадмінтону розігрувалось два кубки великий та малий. Переможцем великого кубку стала команда Хмельницької гімназії № 1 ім. В.Красицького, ІІ місце посіла команда навчально-виховного комплексу № 14 м. Кам’янець-Подільського, ІІІ – команда навчально-виховного комплексу № 9 м. Кам’янець-Подільського.

Переможцем малого кубку стала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 17 м. Кам’янець-Подільського, ІІ місце виборола команда Голосівської загальноосвітньої школи Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району, ІІІ місце дісталось навчально-виховному комплексу № 6 м. Хмельницького.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та призами управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та обласної федерації бадмінтону.

Всі учасники змагань крім нагород отримали масу позитивних вражень.