ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ

09.06.2021 20:01
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «СЛОВО НАЦІЇ» ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ
Поділитися новиною

Конкурс читців-декламаторів «Слово Нації» відбувся вп’яте. Організатором конкурсу є Департамент освіти та науки міської ради, а ідейним натхненником керуюча справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій.

Конкурс покликаний підтримати талановиту, обдаровану молодь і сприяти розвитку творчості дітей.

Цьогоріч, через карантинні обмеження, V ювілейний конкурс читців-декламаторів «Слово Нації» відбувався в онлайн режимі. І лише на підбиття підсумків юні таланти зібралися у виставковій залі художньої школи.

Журі визначило переможців у чотирьох номінаціях: «Читці Хмельниччини», «Гумористи-декламатори», «Авторська поезія» та «Композиція».

Вперше Гран-прі конкурсу отримали два учасники. Це Ковпак Андрій, учень десятого класу НВО № 9 міста Хмельницького у номінації «Читці Хмельниччини» і Різінчук Анастасія, учениця сьомого класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Олега Ольжича у номінації “«Авторська поезія».

Переможців конкурсу нагородили грамотами міської ради. Крім цього, кожен переможець отримав цінний подарунок – вишиванку.

#ПозашкілляДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

ДОВІДКОВО:

Списки переможців V конкурсу читців-декламаторів «Слово Нації»

Номінація «Читці Хмельниччини»

Гран-прі

Ковпак Андрій, учень навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького

І місце

Баксалова Дарина, учениця Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Федоренко Еліна, вихованка гуртка культури та мови спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;

Баландюк Андрій, вихованець гуртка театрального мистецтва «STARS» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;

Мацеха Марина, вихованка гуртка культури та мови спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;

Дика Аліна, учениця Олешинської гімназії;

Шендера Валентин, вихованець гуртка «Фортуна» Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького.

ІІ місце

Петришина Валерія, учениця Масівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

Мусієнко Камілла, учениця навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького;

Бойцерук Артем, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8

м. Хмельницького;

Куржій Віолетта, учениця Іванковецького ліцею;

Глушко Галина, учениця Копистинського НВК;

Козьолок Назарій, вихованець гуртка «Художнє слово» Хмельницького  професійного ліцею;

Ништа Юлія, учениця Олешинської гімназії.

ІІІ місце

Самчишина Ангеліна, учениця Копистинського НВК;

Горячок Анастасія, учениця технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура;

Козлова Агата, учениця навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького;

Пруняк Катерина, учениця навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова;

Балагур Олександра, учениця Хмельницької середньої загальноосвітньої школи № 18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола;

Чуловський Богдан, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького;

Андрощук Богдана, учениця Хмельницького ліцею № 17;

Головата Дана, учениця Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Остапчук Катерина, учениця Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 імені М.К. Чекмана;

Андросова Анастасія, учениця Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи № 19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського.

Номінація «Гумористи-декламатори»

І місце

Затилкіна Ярина, учениця Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21;

Коржинський Роман, учень Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21.

ІІ місце

Кваченко Злата, учениця Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

Миколайчук Валентин, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького;

Казарян Михайло, учень Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.

ІІІ місце

Шейгец Дарія, учениця Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу;

Демідова Діана, учениця гімназії № 2 м. Хмельницького;

Дмітрієв Назар, учень Хмельницького приватного ліцею «Моі обрії»;

Золочевський Миколай, учень Хмельницького ліцею № 17.

Номінація «Авторська поезія»

Гран-прі

Різінчук Анастасія, учениця Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Олега Ольжича.

І місце

Домінюк Марія, учениця Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28;

Яковлева Дарія, учениця навчально-виховного комплексу № 7 м. Хмельницького.

ІІ місце

Крушинська Ксенія, учениця Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка;

Лесько Богдана, учениця гімназії № 2 м. Хмельницького.

ІІІ місце

Гриців Гліб, учень навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницький;

Штокалюк Юрій, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького.

Номінація «Композиція»

І місце

Ярмолинський Антон, Руденька Марія, Затилкіна Ярина, учні Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21.

ІІ місце

Довженко Олександр, Сас Іван, Білобровий Вадим, Казарян Михайло, учні Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.

    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

    Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Корисні посилання
    Хмельницька міська рада
    Хмельницька міська рада
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Інформаційна система управління освітою
    Інформаційна система управління освітою
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Нова українська школа
    Нова українська школа

    Ми в соц мережах
    Facebook
    Сторінка у Facebook
    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.