26 серпня, під час традиційного освітянського форуму, представлено нещодавно створену нову комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
У стислий період вдалося сформувати команду фахівців-однодумців, покликану стати помічником для педагогів. Активна команда досвідчених викладачів вже розпочала свою діяльність. Майстерки, проведені консультантами Центру та запрошеними з інших установ фахівцями, відзначались оригінальними, передовими методиками й отримали схвальні відгуки освітян. Консультанти продемонстрували вміння мотивувати освітян до поглиблення знань і навичок, розвитку здібностей і талантів і заохочувати їх за інтелектуальні й творчі здобутки.
Основними завданнями Центру є:
– Надання консультативної, професійної та психологічної підтримки педагогічним працівникам;
– Координація діяльності професійних спільнот педагогічних працівників;
– Узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників;
– Формування баз даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (вебресурсів) для професійного розвитку педагогічних працівників.
ДОВІДКОВО:
Витяг із Статуту комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (затверджено рішенням сесії міської ради від 28.08.2020р. №4)
ЗАВДАННЯ ЦЕНТРУ
2.1. Основними завданнями центру є сприяння професійному розвитку педагогічних
працівників, їх психологічна підтримка та консультування.
2.2. Центр відповідно до покладених на нього завдань:
2.2.1. узагальнює та поширює інформацію з питань професійного розвитку
педагогічних працівників;
2.2.2. координує діяльність професійних спільнот педагогічних працівників;
2.2.3. формує та оприлюднює на власному вебсайті бази даних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інші джерела інформації (вебресурси), необхідні для професійного розвитку педагогічних працівників;
2.2.4. забезпечує надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;
2.2.5. організовує та проводить консультування педагогічних працівників, зокрема з питань:
– планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку;
– проведення супервізії;
– розроблення документів закладу освіти;
– особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
– впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій.
Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1
Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!
* — обов’язкові поля