ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021

30.08.2021 11:38
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021
Поділитися новиною

За декілька днів до початку нового навчального року в Хмельницькому відбувся «Освітній форум-2021». Гаслом цьогорічної інноваційної події став вислів «Окрилімо вчителя». Освітянська спільнота зібралася аби проаналізувати головні напрямки своєї праці, проблемні питання реформування освіти, обмінятися досвідом…

Своїми думками про те, якою має бути сучасна освіта й наука, про новітні підходи до викладання дисциплін, про місце освіти в суспільстві, про особливості праці в умовах пандемії поділився міський голова Олександр Симчишин, який також взяв участь у форумі. Олександр Сергійович наголосив: «Всі освітянські заклади готові до початку навчального року, впевнений, що розпочнемо навчання без проблем, у форматі нормального, а не дистанційного навчання, що навчальний рік мине без прикрих помилок чи несподіваних проблемних питань…».

32 учням і 36 педагогам міський голова вручив сертифікати про персональні премії міської ради за суттєві досягнення (список нагороджених нижче).

Очільниця Департаменту освіти та науки міської ради Надія Балабуст окреслила здобутки освітянської галузі й детальніше зупинилася на висвітленні запланованого. «Ми створили й сьогодні представили Центр професійного розвитку педагогічних працівників. На цей Центр покладаємо великі сподівання. Далі буде нова система харчування в освітніх закладах. Далі буде шкільний громадський бюджет. Далі буде електронний щоденник і журнал. Далі буде…», – багатозначно натякнула Надія Юріївна.

 

СПИСОК

обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади,

яким призначені персональні стипендії

Хмельницької міської ради у сфері освіти у 2021 році

 

  1. Бабій Вікторія Олександрівна, учениця технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура.
  2. Банашко Анастасія Андріївна, учениця Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, а також дипломом ІІІ ступеня за перемогу в 3 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України
  3. Бойцерук Артем Олександрович, вихованець Народного художнього колективу студії естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  4. Говорущенко Ольга Олександрівна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Математичне моделювання» (2021 р.).
  5. Горбачова Маргарита Миколаївна, учениця 5 класу гімназії № 2 м. Хмельницького – ІІІ місце у Всеукраїнському марафоні з української мови імені Петра Яцика в категорії учні 5 класу (2021 р.).
  6. Горячок Анастасія Ростиславівна, вихованка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  7. Громова Дар’я Василівна, учениця Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28. а також дипломом ІІІ ступеня за перемогу в 3 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України
  8. Гуменюк Дарина Михайлівна, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  9. Дубова Єва Гочівна, вихованка гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  10. Ерл-Ружицький Ян Ростиславович, випускник Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.
  11. Зелінська Вікторія Романівна, випускник навчально-виховного комплексу № 9 м.Хмельницького.
  12. Карпенко Дарина Олександрівна, учениця 9 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького– І місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (2021 р.), І місце у Всеукраїнській юніорській олімпіаді з програмування (2021 р.).
  13. Кафлевська Єлизавета Олександрівна, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12.
  14. Кланца Каріна Андріївна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Медицина» (осінь, 2020 р.).
  15. Котович Денис Русланович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  16. Кульчицький Михайло Вікторович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  17. Малевич Андріана Вадимівна, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12.
  18. Маховський Тарас Володимирович, випускник Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, а також дипломом ІІІ ступеня за перемогу в 3 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України
  19. Мацеха Марина Сергіївна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  20. Міль Віталій Сергійович, випускник Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.
  21. Нянько Валерія Віталіївна, випускник гімназії № 2 м. Хмельницького.
  22. Петрунін Антон Володимирович, учень Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, а також дипломом ІІ ступеня за перемогу в 3 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України
  23. Ратушняк Денис Святославович, випускник Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.
  24. Савицька Софія Юріївна, учениця 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Ветеринарія та зоотехнія» (2021 р.).
  25. Соловей Мілана Михайлівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  26. Терехов Тимур Ігорович, учень 11 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Хімія» (2021 р.).
  27. Туржанська Дарина Віталіївна, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького.
  28. Федоренко Еліна Вікторівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» та Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  29. Федорович Катерина Сергіївна, вихованка гуртка «Музичний інструмент фортепіано» хорової студії «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  30. Цісар Злата Володимирівна, вихованка гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  31. Шитко Ангеліна Андріївна, вихованка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  32. Явнюк Максим Вікторович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

 

СПИСОК

кращих працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади, яким призначені персональні премії

Хмельницької міської ради у 2021 році

 

  1. Біла Маріанна Сергіївна, учитель хімії Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4.
  2. Бітюк Марина Юріївна, учитель біології та екології навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького.
  3. Бородій Інна Борисівна, учитель української мови та літератури гімназії № 2 м.Хмельницького.
  4. Віркун Валерій Олексійович, учитель біології Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4.
  5. Гаркавенко Юрій Володимирович, керівник гуртка «Судномодельний» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  6. Гуменюк Лариса Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  7. Гуреєва Лариса Леонідівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  8. Демешко Оксана Володимирівна, учитель фізики та астрономії Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.
  9. Дубина Людмила Григорівна, учитель української мови в початкових класах Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28.
  10. Дубова Ірина Андріївна, керівник гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  11. Загурський Костянтин Францович, учитель хореографії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи № 18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола, керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Козацькі джури».
  12. Зима Наталія Володимирівна, учитель хімії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура.
  13. Івасюнько Майя Юріївна, учитель математики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.
  14. Казімірова Олена Іванівна, керівник гуртка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  15. Карпенко Оксана Іванівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького.
  16. Константинова Лариса Петрівна, керівник гуртка «Музичний інструмент фортепіано» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  17. Костенко Тетяна Михайлівна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  18. Коцемір Лариса Миколаївна, учитель математики Хмельницького ліцею № 17.
  19. Мірон Олена Михайлівна, учитель початкових класів Хмельницької загальноосвітньої школи І ступеня № 4.
  20. Назарук Ірина Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  21. Новікова Олена Анатоліївна, практичний психолог навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького.
  22. Ополянчук Леся Сергіївна, учитель англійської мови Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.
  23. Панченко Наталія Олександрівна, учитель історії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.
  24. П’яних Елеонора Костянтинівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  25. Підлуцька Оксана Віталіївна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  26. Примак Олена Володимирівна, учитель української мови та літератури Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.
  27. Ремська Діна Сергіївна, керівник гуртка Народного художнього колективу студії естрадної співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  28. Рудь Наталія Миколаївна, керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
  29. Таранціца Світлана Василівна, вихователь, керівник гуртка Хмельницького дошкільного навчального закладу № 54 «Пізнайко».
  30. Томич Ірина Василівна, директор навчально-виховного комплексу № 9 м.Хмельницького.
  31. Фелонюк Віктор Володимирович, учитель інформатики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.
  32. Хом’як Ірина Ярославівна, учитель української мови та літератури гімназії № 2 м.Хмельницького.
  33. Шурко Інна Василівна, учитель біології Хмельницького ліцею № 17.
  34. Щерба Людмила Миколаївна, учитель української мови та літератури навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова.
  35. Щур Оксана Миколаївна, учитель хімії Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4.
  36. Юхимович Оксана Антонівна, учитель економіки та математики навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького.

 

#ДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

    Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Корисні посилання
    Хмельницька міська рада
    Хмельницька міська рада
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Інформаційна система управління освітою
    Інформаційна система управління освітою
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Нова українська школа
    Нова українська школа

    Ми в соц мережах
    Facebook
    Сторінка у Facebook
    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.