Така тема стала предметом обговорення на конференції, яка відбулася 29 листопада. Конференція відбувалася в онлайн режимі.
Організували конференцію Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва і Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Учасники конференції проаналізували стан позашкільної освіти в об’єднаній громаді, підсумували попередній етап і спланували перспективи праці в цій галузі.
Виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки міської ради Ольга Кшановська, промовляючи перед педагогами, підкреслила, що працівники Департаменту швидко призвичаїлись до праці в умовах децентралізації, взявши під опіку приєднані населені пункти.
«Ми прагнемо до того, аби в сільській місцевості рівень позашкільної роботи не поступався міському. Діти повинні мати однакові можливості для свого розвитку. Наприклад, сьогодні в кожній школі, в тому числі в сільській місцевості, відкриті гуртки. Діти в сільській місцевості мають змогу відвідувати різноманітні гуртки на базі своїх шкіл. Варто зауважити, що ми не лише зберігаємо чинну мережу, але й нарощуємо гурткову роботу.
Для повноцінного навчання й виховання дітей та молоді з вересня цього року створено центр національно-патріотичного виховання, утеплено фасад Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, функціонує гурток робототехніки, діти, які перемагають у конкурсах (міжнародних і всеукраїнських) отримують стипендії міської ради в розмірі 50 відсотків від прожиткового мінімуму, обдаровані діти отримують стипендію Хмельницької міської ради, для дітей громади з порушенням опорно-рухового апарату створено гурток з хореографії… Плануємо чимало інших заходів для поліпшення позашкільної освіти в умовах децентралізації», – сказала Ольга Вікторівна.
Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1
Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!
* — обов’язкові поля