Популяризація нових робітничих професій «Овочівник. Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту (майстер тепличного господарства)»

19.12.2019 18:46
Поділитися новиною

19 грудня 2019 року на базі ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницький» відбулося засідання круглого столу на тему: «Популяризація нових робітничих професій «Овочівник. Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту (майстер тепличного господарства)» для вирощування продукції в закритих ґрунтах». Завданням проекту є підвищення якості життя шляхом зайнятості населення у сфері інноваційних технологій, швидкий розвиток регіонального ринку продукції закритих ґрунтів, задоволення потреб роботодавців кваліфікованими робітниками у сфері нетрадиційного сільського господарства на закритих ґрунтах. В засіданні приймали участь в.о. директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Світлана Губай, директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Людмила Шевчук, директор Хмельницького міського центру зайнятості Тетяна Мехеда, в.о. директора ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» Василь Селізар, менеджер проекту Сергій Чайковський, заступник директора ЗОШ №24 Галина Земляк та педагоги, які безпосередньо приймають участь у підготовці робітничих кадрів.

Відкрив засідання круглого столу керівник закладу Василь Селізар, який проінформував учасників про результати підготовки кваліфікованих робітників з професій «Овочівник. Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту», розповів про інформаційно-просвітницьку роботу щодо популяризації даних професій.

В ході засідання в.о. директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Світлана Губай зазначила про важливість проведення профорієнтаційної роботи в закладах освіти для популяризації нових професій, наголосила на подальшу співпрацю.

Директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Людмила Шевчук підтримала даний проект, запропонувала запровадити навчання для перепрофілювання, підвищити рівень обізнаності населення з питань організації та провадження  підприємницької діяльності.

Директор Хмельницького міського центру зайнятості Тетяна Мехеда повідомила про важливість підготовки кваліфікованих робітників для задоволення потреб ринку праці з даних професій, а також  відкриття власної підприємницької діяльності.

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Facebook
  Сторінка у Facebook
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.