ГРАФІК РОЗВИВАЮЧИХ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ НА 2 – 6 ТРАВНЯ

29.04.2022 10:56
Поділитися новиною

До уваги тимчасово вимушених переселенців!

Ми оновили перелік закладів, де Ви можете знайти розвиваючі заняття в очному та онлайн форматі для дітей дошкільного віку (3-7 років). Перелік закладів дошкільної освіти, занять та реєстраційна форма наведені нижче.


ОЧНИЙ ФОРМАТ

02.05.2022

10.00-11.00 –  Заняття «Моя сім’я – найбільша цінність»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAWoo_3GiBaVZPsSKSWedu6nGK2w-2Ms3UDqMZs23g7OR2hQ/viewform?usp=sf_link

 

11.00-12.00-  Квест «Моя сім’я – моїх сім я»

https://docs.google.com/forms/d/1ngfvZd1FX4XIyRMPA2H1Xw3uAiadVwry7Gn9zCHnw-E/edit

 

03.05.2022

10.00-11.00 -  Заняття-майстер-клас «Український ярмарок»

https://docs.google.com/forms/d/1NftbANEFnvV0DlGBAAp7ZR50xjTe0AclxOSlJK5wgfU/edit

 

11.00-12.00 - Спортивна розвага «Козацькі забави»

https://docs.google.com/forms/d/1mhK8_cwz8idlH93eRpiLWoU9WJo_3DRzFlZDpDogicE/edit

 

04.05.2022

10.00-11.00 - Заняття екологічного спрямування «Допомога Паперовій країні»

https://docs.google.com/forms/d/1a5ZP-CjL0mw7QqQk9eihJblHgzbE41_CjsAS-l0hbKk/edit

11.00-12.00 -  Інтегроване заняття «Природа – наш друг»

https://docs.google.com/forms/d/12ieLElqBR4PrGv5F7h2yVItnQoXgbIMg0IzQS7yvsOY/edit

 

 

05.05.2022

10.00-11.00 -  Заняття «Математика від Зайчика»

https://docs.google.com/forms/d/11AaZfRR9489dDrPlnu-mHC1TWvvqrlOHzzaTeWocBmk/edit

 

 

11.00-12.00 - Майстер-клас «Подарунок для батьків»

https://docs.google.com/forms/d/1tVhwDvPDxya5HFqylikOw4An-N6yNLUaPfUqvC6hILc/edit

 

06.05.2022

10.00-11.00 - Заняття «Дружба єднає нас»

https://docs.google.com/forms/d/1fYzPzJUlKoBwJrvQmX1_bFZFGuQ98TV2vUF32y7PaiI/edit

11.00-12.00 - Лялькова вистава «Друзі з біди визволять завжди»

https://docs.google.com/forms/d/1gemrVAjrOlQFygBp3ag9sR8iT2JpazBxIKhT5Z8b8mA/edit

02.05.2022

10.00-11.00 –  «Хто працює в дитсадку»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeV7H_c8rurBRPrbc83leVy6KKtGtzCeqM4XNH8Bro128bsLw/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00-  «Хто працює в дитсадку»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeV7H_c8rurBRPrbc83leVy6KKtGtzCeqM4XNH8Bro128bsLw/viewform?usp=sf_link

03.05.2022

10.00-11.00 -  «Чарівне перетворення фарб»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVk_EYIEqDOnfew2iafWVZn-OU2TIfbtSet0WF-rEcUg57HQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Аплікація «Тарілка здорового харчування»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLd0Lb_ksKQ0B71LAtoq-s6852uh03oSeRzrOcMKGtgKNLZQ/viewform?usp=sf_link

04.05.2022

10.00-11.00 - «Комашині перегони»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSda77fkOED_GjkDz_6kTdrGsR5_kN8dxTPgKquPWYT7DfAUnw/viewform?usp=sf_link

 

11.00-12.00 -  « Комашині перегони»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNn33R3aNGM3Ht2atYvCZp8R3w8lzcmiiPChErJUzzA83zdg/viewform?usp=sf_link

 

 

05.05.2022

10.00-12.00 -  Ритмогра «Марш переможців»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAZ5PaaKwXwYIeu0ipjTP7J7hsyg-quybL_bNxjnEvwgZnGQ/viewform?usp=sf_link

 

06.05.2022

10.00-11.00 - Гра «Сильний-слабкий», молодший вік

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8EBZXJKz5AhPDyKKbXYwVUwSgHky8KY9i-5cOF8aK72r0mQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - «Загадки та казки про квіти»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDubUIuEVSBnGA8kwXntxto8kaikzUa9e1TweqewRQh9gUAw/viewform?usp=sf_link

02.05.2022

10.00-11.00 – «Музичні ритмічні візерунки»

https://forms.gle/DWzPzSY55Spai1AM6

11.00-12.00- «Чарівні перетворення квадрата» - техніка оригамі

https://forms.gle/sLFK5BESuPxck4mo9

 

 

03.05.2022

10.00-11.00 - Спортивні ігри, естафети, змагання.

https://forms.gle/Chy5YfukqDESSLbr7

 

11.00-12.00 - Дидактичні ігри.

В.Сухомлинський «Як Їжачиха приголубила своїх їжаченят»

https://forms.gle/bcmoe3grcFWvZ2hR7

 

 

04.05.2022

10.00-11.00 - Музичне заняття «У світі музичних інструментів»

https://forms.gle/DtU2gnRGQG4MnB4q6

 

11.00-12.00 -  Логіко-математичний розвиток «Казка навчає і розважає»

https://forms.gle/2DiQzDXfuiuX5F6w8

 

05.05.2022

10.00-11.00 -  Дитина у світі природи.

«Країна Дощику»

https://forms.gle/bzdBbuXtmp7zoRL68

 

11.00-12.00 - На фізкультурі залюбки ігри грають малюки

https://forms.gle/cdnH3kLieqKqpzgq5

 

 

06.05.2022

10.00-11.00 - Гра-театралізація «Мікс казок».

https://forms.gle/6dNx1ogifFH3cNUaA

11.00-12.00 - В гості до жабенят Фросі та Моті

https://forms.gle/hyUXMz8D4niz5VAe7

02.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та нетрадиційної техніки аплікації «Голубка миру»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBhJ7L7O0szmEIJ_SpRS3PFVlyxQNXB1lq-lfg4pi1Y7XaBg/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з художньої літератури та малювання «Весняні квіти» https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOPXTb3BXiYy4SttDTT0WaeFGw8wz2_K6ej-jajBT50CM_1A/viewform?usp=sf_link

 

03.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття з художньої літератури та малювання «Весна у гості завітала»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGBXdmrrWA_6Ir52nxuJi6GYXsWP3uV3Rj_6AqezhFGP4u3A/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Колективна аплікація «Весняна мозаїка»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevN2BgvrDe6XO_p6WCAW3ce2ifPjZSzGlggs-vbVPu7f-2GQ/viewform?usp=sf_link

 

04.05.2022

10.00-11.00 - Театр ляльок «Лісові пригоди»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7IzVFED6SWIPg41gL_rBOqbah6POL6etj0En_T-X3nYwDFg/viewform?usp=sf_link

 

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та аплікації «Метелик»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT67zZAS8YcEFSRZJm4_po3voG6zZ1YMAZbYZfrhmvhj_VaA/viewform?usp=sf_link

 

05.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку та аплікація «Веселі кольорові кульки»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-nizzK90rWWzsDi8UrpKiPOgfXZQCo3XOU_UvgghVr9RazA/viewform?usp=sf_link

 

11.00-12.00 - Квест-гра «З ким дружить весна»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuY3cuk5mT3GE9XcWEA8tX7w6pjlkez-T13Kk6qBKUyGw-1w/viewform?usp=sf_link

06.05.2022

10.00-11.00  - Театр ляльок «Як курча шукало маму»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlD3o9Acypzy98t4n-GU6XsXstN-_JUe2c5MRmSusVna7K-w/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та аплікації «Листівка для матусі»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4V6PceC0rLbKEAhRDiiU14N8m48RUyOOLOIkHWFXcWnU8mA/viewform?usp=sf_link

02.05.2022

10.00-11.00 -Заняття з ознайомлення з природнім довкіллям/ розвиток мовлення "Квіткові цікавинки".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfW984pPEDG32pUqAUvA7o-PD4SlaUKvVN9OSLfC5JNqvE1jw/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 -Заняття з аплікації "Чарівна квітка"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeCiTryJPozMSxNQ4cjqRb7CmsDdHodESplMXkMqKm3sgJnDA/viewform?usp=sf_link

03.05.2022

10.00-11.00 Заняття з ознайомлення з природнім довкіллям "Птахи прилетіли"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4CWmS3S6tHSJch-XrdnWj3P1gXKgt4XuEXZnlOiUmvzi96g/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 Заняття з аплікації "Шпаківня"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwNPmv84AH3D1NDsjyMhpaLc2aKyNuVEfEQ65raQunDcznvA/viewform?usp=sf_link

04.05.2022

10.00-11.00 Заняття з ознайомленням з природним довкіллям/розвиток мовлення "У світі комах"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckRIqGfKYwl4sx2NYjeIbluyNs6UVsGv7alZeYZ6yopmZ9oQ/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 Заняття з малювання "Бедрик"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf99ov_KzfMqmXvTZrYzEzuDpYbdgNfElbdZT1hrhSBMF6b1w/viewform?usp=sf_link

05.05.2022

10.00-11.00 Заняття з розвитку мовлення (валеологія) "Потоваришуй з чистотою"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5xzQJC8EWZspW8H54nug18B8RIAuJW0JqYXWlH30DkNbshw/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 Самостійна художня діяльність "Кольорові долоньки"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3WcQkG1nNk56oeSOYEYyMitqYWEUMAWxa0O9k90p8bEeNDg/viewform?usp=sf_link

06.05.2022

10.00-11.00 Заняття з розвитку мовлення "В гості до дідуся і бабусі"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuc-XHeM0haQiOAVRVZqr69zMg6zbxJtWNOpGWXuWEgTyumw/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 Заняття з малювання "Тарілочка"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehNmIa4gHNNttg3q3vQLc-IbzcNlx8eD-3oHh3QgtFqnAhTQ/viewform?usp=sf_link

02.05.2022

10.00-11.00 Ігрові вправи на розвиток комунікативних здібностей «Вас вітає «Незабудка»

https://forms.gle/hFNYptRWXGgdtARL9

11.00-12.00    Художньо-продуктивна діяльність (творча робота) «Незабудка»

https://forms.gle/RvA9tcdbKUgHg14DA

 

 

03.05.2022

10.00-11.00   Інтегроване заняття (природничо -дослідницька діяльність) «Квітуча весна»

https://forms.gle/WMWqf3Hk7G6qJvGq8

11.00-12.00    Музичне заняття ( музикотерапія) «Звуки весни». https://forms.gle/UfffJocwXnhYQfTL7

 

04.05.2022

10.00-11.00      Ігровий квест:  «Подорож у країну казок».

https://forms.gle/njLkWRgzG5rW9LhX7

11.00-12.00     Калейдоскоп  дидактичних ігор та вправ «Веселка»

https://forms.gle/cb2tynYk2ME3F1jR9

 

05.05.2022

10.00-11.00    Інтегроване заняття пізнавального спрямування з пріоритетом завдань з соціально-морального розвитку «Моя матуся-моє сонце»

https://forms.gle/yKHKEZ3Z1C1aiwWx8

11.00-12.00     Художньо-продуктивне образотворення «Подарунок для матусі»

https://forms.gle/EAkzctczhZRekrbv5

 

06.05.2022

10.00-11.00     Театр дітям. Театралізована лялькова вистава « Як сонечко подорожує».

https://forms.gle/bDduEAMMT6xbbhHz8

11.00-12.00      Ігри - драматизації, творча діяльність « Мій улюблений герой».

https://forms.gle/exKKAuinGsuYakCr7

02.05.2022

10.00-11.00 –  Незвичайна екскурсія в «Міні-музей праски» - музейна педагогіка.

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

11.00-12.00-  Інтегроване заняття «Українська вишиваночка» ( ознайомлення з вишиванками +  декоративне малювання.

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

 

03.05.2022

10.00-11.00 -  Логіко математичні ігри «Веселі цеглинки» з використанням LEGO – цеглинок.

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

 

11.00-12.00 - Спортивна розвага «Козацькі перегони».

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

 

04.05.2022

10.00-11.00 - «Альпійська стінка»  (технологія «Стеля. Стіна. Підлога») – рухова діяльність

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

11.00-12.00 -  Пізнавально-художня діяльність «Моя сім’я» (художня література + дидактичні ігри)

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

 

05.05.2022

10.00-11.00 -  Інтегроване заняття з логопедом «Перші квіточки весни» +  «Весняні квіти» (нетрадиційне малювання)

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

 

11.00-12.00 - Лялькова вистава – детективна історія, що треба слухати батьків «Поросятко Чок».

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

 

 

06.05.2022

10.00-11.00 - Дослідницько-експериментальна діяльність «Лабораторія Чарівної крапельки».

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

11.00-12.00 - Ознайомлення з природою «Незвичайне слоненя» + сенсорні ігри.

https://docs.google.com/forms/d/1lHIsTm2UZRyhGOp6RSgWIentcNNpKMCFZTrxe3-Y24g/edit?usp=drivesdk

02.05.2022

10.00-11.00 –  Тема: «Вишиванка» (дитина в соціумі, аплікація)

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLzcGMe3QBAnuDqo1U_aAg2elroEyaSNFLkoalyR07iNWoOg/viewform?usp=sf_link

 

11.00-12.00-  « Весняний ліс» (дитина в природі, малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEEfRuBUo5jZETclQ1wji3BBfrV5hUFEtu33MUbzNaQ4A8GA/viewform?usp=sf_link

 

03.05.2022

10.00-11.00 -  «Майстерня петриківського розпису» (дитина в соціумі, малювання)

https://docs.google.com/forms/d/1kXYoo1FgjCRQIPwJSe2GMYRFCfNvyTpxH9VX6iRqZsU/edit

 

11.00-12.00 - «День пожежника» (дитина в соціумі, образотворча діяльність)

https://docs.google.com/forms/d/1eGV6OfkJgCWuOgrcojTO5Ez5yuNL_qiVGRQEl_AvQGM/edit

 

04.05.2022

10.00-11.00 - «Зростай дитино, здорова та щаслива» (особистість дитини, валеологія)

https://docs.google.com/forms/d/1Hxx8gfvKx1zszZEt0YnTpNqZvrrUrDsP2wKZWI-vTq4/edit

11.00-12.00 -  «Розумашки» (розвивальне заняття)

https://docs.google.com/forms/d/1SDfDbXx9DxXfWMSxztSGWwNEwWykmdvjbqK_7PiO67M/edit

 

05.05.2022

10.00-11.00 -  Лялькова вистава «Допитливе жабеня»

https://docs.google.com/forms/d/1mt5Vuy9TNNeeFla_c7l0faHIrAKLdTRFdBiFkCX28Iw/edit

 

 

11.00-12.00 - «День морозива» (дитина в соціумі, мовлення дитини, аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/1g46m_GPaU1rvHUyTj3uIO19n_Dg2mMp0lGZ50F_-7R0/edit

 

06.05.2022

10.00-11.00 - «Мандруємо лісом» (дитина в природі, мовлення дитини)

https://docs.google.com/forms/d/1goqLrFCryPIpKcJIaNRJGCOwxTXV8RVm76bXGL5WLfY/edit

11.00-12.00 - «Лелека» (дитина в соціумі, ручна праця)

https://docs.google.com/forms/d/1YTqCgMOn7ZEP5K9QunV95tRwQADBy4RBxouPYPN16hw/edit?usp=drivesdk

02.05.2022

10.00-11.00 – Інтегроване заняття «Сторінками Червоної книги» (Природа довкілля + аплікація «Конвалія»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd15XecHeANdSNsqtSOzq800h3RtgBDlGx35vvNurjHiwEcjA/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Фізкультурна розвага «Подорож в королівство чарівних м’ячів»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYQ_tXqaVIA9To3M8fMVgAhXAYDIoeYqmqQ3iGU8PfXwa17g/viewform?usp=sf_link

03.05.2022

10.00-11.00 –  Інтегроване заняття «Скринька математичних ігор» (сенсорно-пізнавальний, логіко-математичний розвиток)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyszrUtQ9gvZU5_JfaHeq8TM85-QJf6dWX01lo3KqMsukG4A/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 –Інтегроване заняття «Народні символи України» (народознавство / розвиток мови / аплікація «Лелека» з використанням нетрадиційної техніки)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpdLCGmoiuiJpnqGDFGulewoguaUHd48O49-mGOatsPeneew/viewform?usp=sf_link

 

04.05.2022

10.00-11.00 – Інтегроване заняття «Стежками казок» (Художня література/ розвиток мови/ аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHYdgADzSxkyd-cVBb6MHJ4iUSKltvyR7eVgXIsProAk3nlA/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Інтегроване заняття «Серце доброти» (моральне виховання/народознавство/художньо-продуктивна діяльність)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdh0SOJHMxLit31OD1yQuI-taJ1jX2XThreFdZe85Jm-EZ5WA/viewform?usp=sf_link

 

05.05.2022

10.00-11.00 –Інтегроване заняття «Україна – рідний край» (Народознавство/ розвиток мови/ малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKX00pcMuYjLrxCzdMGx4U5r4ZKB-eJoKDAYY-MjTRDQjRtQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Інтегроване заняття пізнавального спрямування «Подорож краплинки» (природа довкілля/ пошуково-дослідницька діяльність/ нетрадиційне малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVYi-rGD7I2hQBJjolKqHOiY9leDSYllc3dU8w7LR4a0_7vQ/viewform?usp=sf_link

 

06.05.2022

10.00-11.00 – Інтегроване заняття  пізнавального спрямування «Підводний світ»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6I2cnC65jDe99Rva9lzWJm4OYgb33LjNEhmMWc5GmtXRY9Q/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 –Музичне заняття «Співаємо та граємо, Україну прославляємо» (слухання музики, спів, рухливі ігри)  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUeLSHD2ix4k2YzJ6lsWlWSKAxrfAVAt_bA6h8lQIyyyv2Gw/viewform?usp=sf_link

02.05.2022

10.00-11.00 – Театралізоване дозвілля:

«Пригоди лісових звірят в місті»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQGTvVOox4vOx8fL-znLnUfICdE-pjgeohcmTDXDwsHc2Uag/viewform?usp=sf_link

 

 

 

11.00-12.00-  Весела англійська для малюків:

«Пригоди Вінні Пуха у в весняному лісі»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNxuPfpPTyg-rYDP3RhDDLCe4zpkZaG1m1w89wT6vsAen8ow/viewform?usp=sf_link

 

 

03.05.2022

10.00-11.00 -  Квест – гра:

«Я знаю сім кольорів веселки»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_pB5jLIszJRsNOJzVqEosh7qDpd5xYQ1QD2rUCMCdu3BQIw/viewform?usp=sf_link

 

 

11.00-12.00 - Інтерактивна вистава:

«Шкоднюдля» (1 частина)

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScL2udGLEIK7Y-qJs7zTQpfsEVid2sElDN7Y9KyMEINRf7Xjw/viewform?usp=sf_link

 

 

04.05.2022

10.00-11.00 - Природнича лабораторія для дітлахів:

«Чарівна сила магніта….»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDG2EW6LmxtLjyn3qzEH7aU4dJo3-WiG5TpPZyo_fu3lEmtQ/viewform?usp=sf_link

 

11.00-12.00 -  Ігри – естафети:

"Різнокольорові  ігри з клоуном Пончиком!»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoLMddM5Nl8W8M4V2bK3Sxvcs8_VRWVQgop5NZo5aj-6HM8w/viewform?usp=sf_link

 

 

05.05.2022

10.00-11.00 -  Інтелектуальна кав’ярня:

«Математичні смаколики»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-y1d1vb7QhzA4qDDtDD-YaaMsSsMUG0RWLPNA5z17_2AMFA/viewform?usp=sf_link

 

 

 

11.00-12.00 - Інтерактивна вистава

«Шкоднюдля» (2 частина)

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKNXIR-U64mzlCPyGHLYxTkwDxuerF3h9kNsXmTI8_Y-P97A/viewform?usp=sf_link

 

 

06.05.2022

10.00-11.00 - Квест – гра :

«Правила дорожнього руху « В пошуках фарб для світлофора»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe41lTJeTlX7r_itH6LaBkiDJK-bK-lgP13k-H3YLQF0I0YOQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Асорті ідей для дитячої творчості

«Олівець – малювець!»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0afZCyD0tHNPSjbC1dimQkmZx4eSM2t1IyeuO1a4awuxzzg/viewform?usp=sf_link

02.05.2022

10.00-11.00 –« Де чия мама?» (Дитина у природному довкіллі)

https://forms.gle/pWrd3EHnLFTcbNJe7

 

11.00-12.00-  « Цікаві експеременти для дошкільнят» ( експерементальна діяльність)

https://forms.gle/iWJzY5QfqyNBeTRX8

 

 

03.05.2022

10.00-11.00 -  «Весна в Україні» (образотворча діяльність)

https://forms.gle/MkE4hZg62VaXDYr88

 

 

11.00-12.00 - « Подорож з Капітошкою» (мовленнєва діяльність+граматика)

https://forms.gle/5xqUngAeCTPEaCs66

 

 

04.05.2022

10.00-11.00 - « Країна дитячої математики» ( дитина в сенсорно-пізнавальному просторі)

https://forms.gle/ZYvLbTU61g437RMJ8

 

11.00-12.00 - « Шумові звуки. Музика Землі» ( музична діяльність)

https://forms.gle/jkgHECR4UNXVHjay7

 

 

05.05.2022

10.00-11.00 -              «Сміливий зайчик» ( театралізована діяльність)

https://forms.gle/hSzh8VStGp5UB1cK6

 

 

 

11.00-12.00 - «Подорож з лисичкою-сестричкою в країну геометричних фігур» (дитина в сенсорно-пізнавальному просторі)

https://forms.gle/mzn9ib9GD2L9nA8Y9

 

 

06.05.2022

10.00-11.00 -  «Подорож до звірят» (складання описових розповідей про тварин  за допомогою опорних схем)

https://forms.gle/PCRz3KcQzQVr8DTEA

11.00-12.00 - «Екскурсія із Незнайком. Малечі про небезпечні предмети» ( дитина в соціумі)

https://forms.gle/6uRVuQVXgjkyiubW6


ОНЛАЙН ФОРМАТ

02.05.2022

10.00-11.00 –

Художньо-продуктивне образотворення  «Прилетіли птахи» Савчук Г.А.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9xl9FCzfuXdFJJYlf_bZux-LU4zpsZuuZcPYZafzm2Lh5rg/viewform?usp=sf_link

 

 

11.00-12.00-  Спортивна розвага Інстр. з фіз. виховання "Народні ігри" Ланова Ю.В.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSGnoPHQ7Hx8aouOSgHMQl90vRS5LU62-b2QzodwTWi9oT-Q/viewform?usp=sf_link

 

 

03.05.2022

10.00-11.00 - Художньо-продуктивне образотворення  «Весняні квіти» Герелей О.О.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVMOVqGao4jgix2IMM-fQuz4tYVBi9Ltw6CKK0Mf6NHjeISQ/viewform?usp=sf_link

 

 

11.00-12.00 - Театральне  образотворення Лялькова  вистава «Троє поросят» Музичні керівники та спеціалісти закладу

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYJNPUdlDnqntKWeGgGTa5WhBeXifYUbCqMB_0on9XKAsF0g/viewform?usp=sf_link

 

 

04.05.2022

10.00-11.00 - Художньо-продуктивне образотворення «Квітуча Україна» Бунєєва Л.П.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIM5P26vwtSZCROGbVe6ysFraX-0YjDTPeWZttebC_kVY_ow/viewform?usp=sf_link

 

11.00-12.00 -  Фізкультурно-оздоровче заняття Дитячий фітнес. Стретчинг. Інстор з фізичного виховання Ланова Ю.В.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScw83aRu-Pc4rXJaDPQD0AYX26sFuExbeGObJEDvhb-cBflXg/viewform?usp=sf_link

 

 

05.05.2022

10.00-11.00 -  Пошуково-дослідницька діяльність «Чарівні чоловічки» Вихователь Хоміч А.А.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXZfNRuEzyhzNetHGluzS3TZqLkezJjWG69UKIEEAklZfLjQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Театральне  образотворення Драматизація казки  «Солом`яний бичок»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeBsYYOZ61dZtp_SZCF25XsP8tDY4ZI52x5lXis_1Tc_Ueqg/viewform?usp=sf_link

 

 

06.05.2022

10.00-11.00 - Художньо-продуктивне образотворення «Чарівні фарби» Українець Л.О.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxtvkWTVpadfaiwdqUP3bd2LSYN34gGDpRST4eFxM30H5gDQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Спортивна розвага Інстр.з фіз. виховання Ланова Ю.В.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdC3TG4Jmf-trZEVmG5r36YFgFw7pJGAvbPyjRE-jxfvzVl4Q/viewform?usp=sf_link

02.05.2022

10.00 – 10.30 – «Метелик»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQe70qrdQYoTwZ2BXnOsFiW1ACbaeUv33pfqbZH9_d_Kqu-w/viewform?usp=sf_link

 

10.30 – 11.00 – «Державні та народні символи України»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvjy-P_XxKzGwj0QmsFExMY00RBoLBL9u9j5uI59UjGJaDRA/viewform?usp=sf_link

 

 

03.05.2022

10.00 – 10.30 – «Цікава мандрівка у світ звуків»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgZzyHhJylcAutElUN2Y_aO9SCQ9IAPybXaPkOVpr74AfJ0A/viewform?usp=sf_link

 

10.30 – 11.00 – «Дивовижна водиця»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0h13Br7HE9rqbI-xm91--eKB0fnCyqwFB30f-bZeZdeq7eQ/viewform?usp=sf_link

 

04.05.2022

10.00 – 10.30 – «Чарівні цеглинки»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1GcMDI-28VspgsaFSRunUbVcUoGvreSYEsQaQjCXGBx7rSw/viewform?usp=sf_link

 

10.30 – 11.00 – «Листівка для матусі»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTBLWv8fBBBirHl-qFo86Sy7qjXr_BeIGdDLDrzWl3HsIXMQ/viewform?usp=sf_link

 

05.05.2022

10.00 – 10.30 – «Подорож у математичну казку»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfufGDeitTDsAKUeAb5U85G1t3tZ74Cfa1ODgzGiTtkimoh0Q/viewform?usp=sf_link

 

10.30 – 11.00 – «У світі музичних інструментів»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjFkHAvbVTyKXApBaS4walrLgPHckzQrVSEQGGOWK9pMa5XQ/viewform?usp=sf_link

 

06.05.2022

10.00 – 10.30 – «Подарунок для мами»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-2uEnT3rZkD1V008cx59NVgjr_INZrxNmoMYsDqi7JAVnjA/viewform?usp=sf_link

 

 

10.30 – 11.00 – «Таємниці бджілки Маї»

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIZgUmWGCBal3V9L-8ogAGuBTN9brYjxoY8kdtSzhxMUeAyw/viewform?usp=sf_link

 

#ДошкілляДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

    Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Корисні посилання
    Хмельницька міська рада
    Хмельницька міська рада
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Інформаційна система управління освітою
    Інформаційна система управління освітою
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Нова українська школа
    Нова українська школа

    Ми в соц мережах
    Facebook
    Сторінка у Facebook
    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.