ГРАФІК РОЗВИВАЮЧИХ ЗАНЯТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ НА 16 – 20 ТРАВНЯ

12.05.2022 14:26
Поділитися новиною

До уваги тимчасово вимушених переселенців!

Ми оновили перелік закладів, де Ви можете знайти розвиваючі заняття в очному та онлайн форматі для дітей дошкільного віку (3-7 років). Перелік закладів дошкільної освіти, занять та реєстраційна форма наведені нижче.


ОЧНИЙ ФОРМАТ


16.05.2022

10.00-11.00 – Тема: “Абетка дорожнього руху”

https://docs.google.com/forms/d/1lz6Qoec8SKWxHmun6NILMUH1IfZGWhxxHJPt-Q9tFPA/edit

11.00-12.00-  Тема: “Мій друг - світлофор” (ліплення)

https://docs.google.com/forms/d/1OJ-hPnRzCYZmCjXaF4f97CzPhGz2gqv5yY5caei_Vi8/edit

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Тема: “Мандрівка на повітряній кулі”

https://docs.google.com/forms/d/1705f0Ydbsy6AK28gVtqU5Tozl4_Ef9WbNYM7TIDvFPI/edit

11.00-12.00 - Тема: “Парашут” (малювання на асфальті)

https://docs.google.com/forms/d/1Y7WBByDaPi9_mTNj8WshXiu4B9htDdW4K9QDPcoDo38/edit

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Тема: “Морська подорож”

https://docs.google.com/forms/d/1u9i6MO97UdZVZv4fCauDxgT2MocRqn-BGE62DJZSXRk/edit

11.00-12.00 - Тема: “Кораблик” (конструювання)

https://docs.google.com/forms/d/1tZrAbXaUYoWxTWH_LHOmWjioea5kqUB0V9eHyhZJHDI/edit

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Тема: “Подорож до країни дорожніх знаків”

https://docs.google.com/forms/d/1jp4J2iPGpt5cAw1_u1DtH_ktfo_rS2J8P4dPKsr3x7g/edit

11.00-12.00 - Тема: “Зебра на дорозі” (аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/1YLdG4EYDeI3gG1sMVqCccQVfZASiJSvVv1bg1Eg1K6I/edit

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Тема: Музично-спортивна розвага “Пригоди Колобка на дорозі”

https://docs.google.com/forms/d/1uWSJ-zznWOwz-FT6OqKbTCxPgRGVZdr6ZMbWTbSrmTg/edit

11.00-12.00 - Тема: “Потяг” (піскотерапія)

https://docs.google.com/forms/d/1ZpTiF5ZWAsIptZymi1GWGV-gCf0RJFkecqM1xNPC_Uc/edit

16.05.2022

10.00-11.00 – Освітній напрям Дитина в природному довкіллі, тема «Весняний віночок»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSCWdnrhO5thrc_rJH11onrs9o2JrbeJU600dd9Y7volZwWA/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Освітній напрям Мистецька діяльність, тема «Кульбабки»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3usF_zwFhy538yzQ6fGrXV65aZcUfuggMFRlMP3t9ViVBJw/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Освітній напрям Дитина у соціумі «Праця людей навесні»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehd0GULeWIM26W0K2D1thhQy_xE7afzwtMCLrTqWe5cKxqfQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Освітній напрям Мистецька діяльність, тема «Що уміють наші долоньки»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdh00dQYhgcOPjHOfN3sTqT5P5PqR7mvKWMz6y8UJZyv-rnVg/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Освітній напрям Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі «В гості до Тигреняти»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDSm0Hj5DYn5rk-kwh1cu7YCewNTh5t3JSuEvamQixNsQX2w/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Освітній напрям Особистість дитини, тема «Прогулянка лісом»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYO4801tbHflBndkfQZgZ0M8VYZ889bR0hAsTHNrWESr2rWw/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Освітній напрям Дитина в природному довкіллі, тема «Чарівні властивості води»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJnOoqvIYm6UFcRa4uO1PDn0CWcz686tHt4xlhOlP6D4LTZg/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Освітній напрям Особистість дитини, тема «Ігри з веселою Булькою»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvQdcptneXW6FEDzNerNXGadKMSB3fbBqG9yBSVBzsw9t6eA/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Освітній напрям Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі, тема «Веселка кольорів»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctHDIfT7wg9ygQFTBdSOCVyV2IalgRQKjo6y0f3b6RzP68mw/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Освітній напрям Мистецька діяльність, тема «Тюльпани для мами» https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScM3790_SYdkNt0ZLv9uw5ghKupj0NQ7NVvLApMPvfRugChPw/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

з 10.00 до 11.00 – заняття на тему «Казковий будиночок» (логіко-математичний розвиток)

https://docs.google.com/forms/d/1PWwRzChSeaQlHNzIVMPpp8dRJSodQzyC3abgaNKPqLA/edit?usp=drivesdk

з 11.00 до 12.00 – заняття на тему «У гості до лісових звірів» (аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/1M_ql5pD8he_1cpsOosgtUCPLGYSiD_wJbELO4X9BGjs/edit?usp=drivesdk

 

17.05.2022

з 10.00 до 11.00 – інтегроване заняття «Пригоди курчатка» (природа + худ.літ + нетрадиц.техніка малювання)

https://docs.google.com/forms/d/1M891x2aGHkBg-C1R-EYbNuzL7y-ts4hsrbdHHRFpJCM/edit?usp=drivesdk

з 11.00 до 12.00 – музична діяльність «У світі загадкових звуків»

https://docs.google.com/forms/d/1y0Kq7hgVXOh8nUZ-Xr5-3JwbEt5ZZDnn1oqd7Ku7jWg/edit?usp=drivesdk

 

18.05.2022

з 10.00 до 11.00 – інтегроване заняття «Музей кераміки» (народознавство + малювання)

https://docs.google.com/forms/d/1Vox1TnKy25T4QEPDC-klGx86Ypd70tm0k7ivTV2zG4c/edit?usp=drivesdk

з 11.00 до 12.00 – фізкультурне заняття «З обручем ми дружимо - виростаємо дужими»

https://docs.google.com/forms/d/1VZ3nU8-R5A2JeF5EmLAD4KAA2W8O0W0cHF7hsD3OSHY/edit?usp=drivesdk

 

19.05.2022

з 10.00 до 11.00 – комплексне заняття «Українці ми маленькі, вишиванку маємо» (патріотичне виховання + аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/1z2K0fN6E-MWYYQGPjzw_bo-aKhkLzAPti9frYIt2q2k/edit?usp=drivesdk

з 11.00 до 12.00 – Всеукраїнський флешмоб «Україна – це ми!»

https://docs.google.com/forms/d/1yS3y6W_KzS2ijtjgDFlp3KF2NP1pEA9Z1ivO7bUnOB0/edit?usp=drivesdk

 

20.05.2022

з 10.00 до 11.00 – заняття «Україна – це Європа»

https://docs.google.com/forms/d/1llRGzQtPSkUVW9B8X87Ax-gDiOgk5jCbl9VHdPrMqJ4/edit?usp=drivesdk

з 11.00 до 12.00 – віртуальна екскурсія «Подорож до Європи»

https://docs.google.com/forms/d/1f6SwVnCWhhkte5VCcFK0ciNmpeiEcwefCQtnYA1a9PA/edit?usp=drivesdk

16.05.2022

10:00-11:00 - Інтегроване заняття + аплікація «Небезпечні речі для малечі», вихователі: Сидорук Ж.В., Безинська А.О.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3_rfy8-XoU_NZ1U60p-bnmBwOYeUKBn1fLVEO4ShBiU0ZVQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Майстер- клас «Фрукти своїми руками», вихователі: Пищенюк І.В., Приступа І.А.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezrzUa0r7AmFRK0F7JZ24SSAf3wwtgxJ76P6gv2Lp0Qvplew/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10:00-11:00 - Інтегроване заняття з логопедом «Калина символ України» вихователь: Білик Г.А, вчитель-логопед: Попович І.Ю.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqa5xV6tS2XqKm7ukGbUvRDgcJQpND4sn-kpCVh0QAL908_g/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Майстер -клас «Чарівне дерево», вихователі: Нестеренко М.П., Ковтонюк В.М.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOoNp7AjyY69Mk6UXZfL5kmqPfEoP-1buPWAIJjz0zdvq-9w/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10:00-11:00 – Заняття сенсорно-пізнавального розвитку + поробка з кружечків «Бедрик», вихователі: Дорош І.М., Соцька О.В.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdATq7zYjuYQ1hGyE8Plji-IHKzPeONduMs3WNEBWGGvw8b2g/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Пошуково-дослідницька діяльність + заняття з логопедом «Виникнення дощику», вихователь: Кізенко Т.С., вчитель-логопед: Стойко Н.М.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3B5Rnd2fcUSb0QeAuhmQmPw3RX0_TaSYIA92btasCY-4sQQ/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10:00-11:00 – Логічні вправи для малят «Розвивайко», практичний психолог: Ковтонюк О.П, вихователь: Перепадя Л.М.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIMcavWXStGUX8AAe7qhaDolNxpUMSppAGp9rihQk0xBxLTQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Спортивна розвага «Веселий м’яч», інструктор з фізкультури: Гарник О.І.,  Киричишина Г.М.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeemC9NW8Gt9eLQp4xR9lkpbdi0y_NHfH3x5J4ck2vkCqhJcQ/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10:00-11:00 – Інтегроване заняття + малювання «Пригоди веселого клоуна Біма», вихователі: Клусковська Ю.В., Зацерковна Ю.О.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfo7sCyBxSN_1aDVjN6FDzBL66tlNt0V2O80Vc2bi2_86ePnQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Музична розвага «Вивчаємо правила дорожнього руху з веселим клоуном Бімом», керівник музичний: Вербова О.М., Кулик Н.В.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzi4ERZq1vBF6deeJ7plKO1l7ro9Yp-jVViuwvU2TatEzFjQ/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з освітнього напрямку Дитина у світі мистецтва (орігамі-аплікація) "Прапор України"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedMgQgwWE7RDDDLo5KDEY3SXWaWY3nZvpXD5u3Jo7I_FlzCg/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 – Заняття з освітнього напрямку Гра дитини (конструювання) "Кольорові перегони"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBe45cIamN5kDYKRzRbPZe_n6lfffmu8VZFbq-w2T2E9Xi5Q/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з освітнього напряму Дитина в природному довкіллі "Кульбабки"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzGpvTZOOmOc95Peq3qXZLJestg6LpcKZcSVLI-N5_u4YGcQ/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з освітнього напрямку Дитина у світі мистецтва (аплікація з круп) "Сонечко"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHXe1VD1wKvWueiTXPTpEWjdcXd_RddKxvFX5BV2PBF94F0w/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з освітнього напрямку Мовлення дитини/ Дитина у природному довкіллі "Світ комах"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScynNbZwHZBdzWfMKR1QSSMNnEphfRC8MCdat6JaS9CdiPp6A/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з освітнього напрямку Дитина у світі мистецтва (малювання) "Квіти на галявині"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwLXVBRXSGXOyEQRyb9KkcmqAxScdlVUi_CrqbDLxqQVyrEQ/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з освітнього напрямку Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі "Подорож у країну дитинства"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmRztO_ZfIR0KKVBYh4yV_-eVS84D34q8QEYKW5v68uF-_ew/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з освітнього напрямку Дитина у світі мистецтва "Весняне дерево"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMv1nzPEsBp4TbJm3ujCXiTT7rl5PPdcaGW9UjCYNfEQyJxQ/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з освітнього напрямку Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі "Подорож в країну математики"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWa6JU44LZfF3BZsNRJTXH1WOx1GqWR8b2FZeIkMgEgeZubA/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з освітнього напрямку Дитина у світі мистецтва (Аплікація) "Веселий світлофор"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsJBFA5q23yospGH7GJOCQPB-WMuqaZTjU1SqA4bVcA2HcSA/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

10.00-11.00 - «Цвітуть дерева навесні»

https://forms.gle/w68sLiaMApjDLFeW8

11.00-12.00- Малювання «Цвіте яблуня»

https://forms.gle/aeWDU4EzFDYyLJGQ8

 

17.05.2022

10.00-11.00- Лялькова вистава «Правила пішоходів. Будь помітним на дорозі»

https://forms.gle/PesmfWzersFd8KP2A

11.00-12.00- Малювання «Дорожні знаки»

https://forms.gle/zsz6iyai5FPL4H8P9

 

18.05.2022

10.00-11.00- Математика «Уроки Світлофорика»

https://forms.gle/95VVCBGMYbLvKTTx5

11.00-12.00- Художня праця «Світлофор»

https://forms.gle/wkqTzAVUCxTbkqqd9

 

19.05.2022

10.00-11.00- «День вишиванки»

https://forms.gle/CCoTgRnZixgjuDMN8

11.00-12.00- Колаж «Вишиванка»

https://forms.gle/8SANo4yt2rrNGcN1A

 

20.05.2022

10.00-11.00- «Правила безпеки велосипедиста»

https://forms.gle/AJGCf6UsZu3SP6Cf6

11.00-12.00- Аплікація колективна «Велосипедна доріжка»

https://forms.gle/1AB8Y3wondbwUEj

16.05.2022

10.00-11.00 Заняття «Подорож бджілки в країну геометричних фігур», аплікація «Фігурні фантазії»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTpCSSuJ_xHye7WQOwcpzLosf2jfl1bdzJu9NvdQCmaV10Fg/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття «Дивовижний жучок – сонечко», малювання за допомогою техніки «плямографія»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedxlZJEZroUCx8-krN7HTw0K_kKB7SWAEr10qWP6E0dGiXeA/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Музично – оздоровча зустріч «Казковий світ музики»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2u5shS2TEuP4MfM2aJ1d7QstgyAiyJ-A1fR9C5oOlpa20rw/viewform?usp=sf_link

 

11.00 -12.00 - Заняття з ліплення «Квіткове панно»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6jyR4eeDuINr7l3rfG4_zDiVSlToPYiGC07dnidkI4pvxHw/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - - Заняття з малювання з використання інноваційних методів «Дива в природі»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9FOyc136-Kvci9gftDipDDWULWeVFz-LrbBMD5OcCPqg2rg/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - - Заняття з експериментально – дослідницької діяльності «досліди з водою»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZmMBlG7mVBFnfuOm-C-0J0mkNM1ZXOinWolZL9N5w8Vfn-Q/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Заняття «Математична галявина»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6L3R1nBr08c-I4Kqfwaqw9cWn8UwzHKCnFuTRHEqqQgIZjA/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з малювання «Вишиванка» (за допомогою лего конструктора)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxTfnY-dO1Si_3uBidZQJb7BfrqQgfcVyFpeeAPghqH8P0Qg/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Заняття «Небезпечні речі для малечі», експериментальна діяльність

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbYz_-InLo-pICxMCf8GSSsYUxyaSwBS01TCoJhFQRXFPbzw/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття «Подорож в країну кольорових фантазій» (ознайомлення з природою, малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflTAI81DvD47EEE0jgLFP407J3Fi3K2hZDOQYz7sofQo55ow/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з логіко-математичного розвитку «Цікава математика»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC4C8r1hEo4D2bNx-oRu5_vMUkVYNUIrXLgKAIZmXRWNJHwQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Малювання нетрадиційними техніками «Жучок сонечко»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5pL-ai0USUYXPcOPD1Kgor3cR5geNHcg0yS3MxBxEbewGIg/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття дитина в природному довкіллі та нетрадиційної техніки аплікації «Бузок»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdu4C98XOLbbhIEwbbWVJNqM5RlZLn5WVTvP1wzoZhKvliWtA/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з логіко-математичного розвитку та аплікації

«Веселий світ дитинства»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeym9-cLKYnCFwyzNFcoU7qHLzETbhDsoPrYrHQOWzc1XcE1A/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Музично-дидактична гра «Кольорова музика з LEGO»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaX3g-zsiU4oRA-oRfNPXkiKmxayOFKhGf8i2fmk0-7udlfQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та нетрадиційної техніки малювання «Кульбабка»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfT53fSUSa5yNsILLKsec228dAV32tShDAgLPcTa_EkGQM3_A/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та аплікації «Чарівний світ квітів»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgtdYKIWD9GeG8pqdWBQKqCV-9N3ZBstYzfx8ayxp4x47rag/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття дитина в природному довкіллі та ліплення «Комахи»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchSGFwylYWYuKbC0Mi2H7XPPv6q38HI4HVn6ixihev4GFe0w/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Музичне заняття «Слухаємо музику»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNQx4QGiSKL4b1w7XBgYRVa0akZr6CvjPi1knZ2pka7ytNrQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення та аплікації «Космічна мандрівка»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLY8pTTcCxq8OFkeJEajpte-SJ8RMTvufbtdC3a3cwITJkzQ/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з ознайомлення з природнім довкіллям "Морська подорож".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3L1-GvKzGcVXBGOGxdgK0v5fE0fxv9QRJII7lBRVOTGXnSw/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з аплікації "Дельфін".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1KjxSKuCpaDncXFVz7yVR8rQY5ndZw2dtXoK2wNCQJA6kdw/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з ознайомлення з соціумом "Безпека на дорозі".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeB4n5fZyY6PW6y-ePNo3aK6o94QUexTx05H2YV0HJF-Up8Ig/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з малювання "Світлофор Моргайко".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQhJRZcAih7tMo8EEG1AmT8X0tMPu5c9OFmm5_5zaD9kv25A/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з народознавства "Калина – символ України".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiQBBRxzj5RpzZc8yZ3yYUAFAUebvUa1h_wFwBBg927UZGGA/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з малювання "Китяги калини".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciIbGaD6S75rur6kQHNJJHhZ0a3SMmjo_urdho3-HexQPp0w/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з ознайомлення з соціумом "Історія виникнення вишиванки".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeW3Y9E11QMsHL778XEWtkF0I1ZgZNC5Llf4QhqZqOUag9Qfg/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 - Заняття з аплікації  "Прикраси вишиванку".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfknbLeKvXFRg31Uxb8IEEhGz2TbulN_R_Bd-ex7JKW9hnKcg/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 -Заняття з ознайомлення з природнім довкіллям "Працьовита бджілка".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCy_qylhlt9gwN2CxUi7d-eaHUNrVgoYFGEOprkfBupUXYLg/viewform?usp=sf_link

11.00 -12.00 -Заняття з малювання "Метелик".

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXEKNNYOFLfJD_T_M-ivuh_44vEXhmHDbCcOYzgaD9OVHwtw/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

10.00-11.00 – «У зеленому гайочку» (художня література + малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScj-cgYygmhcMGgD69Vv3dfZrXGP72aMq_X_W3XnKRYIWKTXQ/viewform?fbclid=IwAR1vd3heBfr9BaWFRjadt6bm3FezCIjNozThkPt_lDihUhXAQdCELXT7KqA

11.00-12.00 - «Незвичний друг» (природа + досліди)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaKe_X1aM8a5RfQcs2dQ8rBtcOkGSEp5_VVZrmo8XZVHH1jQ/viewform?fbclid=IwAR13biQOmf8D9dB8Dfkku4vlsroo00u7J5V9jb0tCuKRXHT5c9LfnoB94Aw

 

17.05.2022

10.00-11.00 - «Транспорт та його роль у житті людини» (навколишній світ + конструюваня)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_oML7ZmLmrknkrINnWzlmEG0ZGokBRIji-sevs45HLCvZ-A/viewform?fbclid=IwAR0Tfl603rPDTVOjzQiuGHPN6-DV2W7vqVVzwg3VqybT1YWaE0qrTltQy8Q

11.00-12.00 - «Свійські тварини навесні» (художня література + малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQNphiD_m77OdgrrLWKWQ5UOlmkv7XeSbADMcU0x7Cx1nsJQ/viewform?fbclid=IwAR1iqeaXywYJAfQZgsEbfENloFbejRmWiWOTraQyk9TzFmeA6N3-L0aUNiw

 

18.05.2022

10.00-11.00 - «Правила дороги знаємо, їх дотримуємось і виконуємо» (дитина в соціумі+ аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrGHV-Ao37iYHOW-kwmJMe3D3jecaAvs2nh14RFLeL8AwHRw/viewform?fbclid=IwAR2Ka7u1sYOEe7cN64npkhmvsC8nybuhBkkl7Ug7RR6QRQSHttaWI_7vDVA

11.00-12.00 -  «Кольорові кульки» (художня література + малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoJwHHV5bUVkFATPdtOgXSHWNZ2bwrea-A0__83FwXhSW4FA/viewform?fbclid=IwAR3uZ-n8qcX_7312Rp8jpRMg5zl6aY9yciMVm11GaGk5ZM9S7LVMO-bUZgQ

 

19.05.2022

10.00-11.00 - «Пригоди в країні дорожніх знаків» (дитина в соціумі+ аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScr0Zhe4iShzmapt_uusKZdyegTSGBzzPEO849I3j7F6qCbTw/viewform?fbclid=IwAR1PmVCPUexjCEFw_guTxi8fUQbYlHvpN_PjIoiQpGB8C-oY-kKEzCztZCs

11.00-12.00 - «Світ дернев такий чарівний» (конструювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-ykteoa7NUdRKJQ-14ICtakoxw_YGQhBNm5pGo3qlnDAMFQ/viewform?fbclid=IwAR37KF_idBhQ5sMAJ5QRirgrwtUnrSd9R3OOxFY876k0T64uEEeZuvjqSGk

 

20.05.2022

10.00-11.00 - «Світлофор Моргайко» (художня література + аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfE9u_gFqze1n9kQhykOmbpKjxojBzbkRqZF-253V0_VIXWlQ/viewform?fbclid=IwAR0UEkp9Jp3LgXz9nrf8a-TcnyGijYboK4859F5gBPDHtfRDVQ-OA96YrXI

11.00-12.00 - «Цвіт яблуні» (мовленнєве + малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKMX3GbcSFF3315fvseX3RX9Z1CfY2FIz5JaGGz9cNvpM3Pw/viewform?fbclid=IwAR3bv-Zu493Nm61pfoOmjOIAVASCJK3DKyIBRsgq3_B-n1XvpsHGTDcL7tY

16.05.2022

10.00-12.00 – Інтегроване заняття «Карусель цікавих завдань»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewQr2qEbATTRRsvIO1QLfaPqM8qZ2ez-A1d7glaokTyiPWbA/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-12.00 - Спортивна розвага «Веселі старти»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdY5oLyh3c2j4Bwzpr8_MAtdZCG_84Y60XKUy1ItJK9MhmF3g/viewform

 

18.05.2022

10.00-12.00 - Інтегроване заняття «У краплинки у водички є малесенькі сестрички»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfu5DBh9jAaSOOCqiXzdh57r-FVbrxpHqi2_xixRDL4bLhV8Q/viewform

 

19.05.2022

10.00-12.00 - Інтегроване заняття «Подорож до морських глибин»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSck1vi4yVf_oV0YX45M3ib45ruBwAPvHydoqwjzkUEbeBEcmQ/viewform

 

20.05.2022

10.00-12.00 - Інтегроване заняття «Весняна квітка»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfE4WESSWEWwgbyMXfWbAxGPREi8ispA8c2vbFrAOh4Uoe-5Q/viewform

16.05.2022

10.00-11.00 – «Логічний калейдоскоп» (ігрова діяльність логіко-математичного спрямування)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLI1d40lnItRbsVdUDt2vndHyErQKVQlxTt1h6BrMpA50RHg/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Майстер-клас «Кольорова веселка» (нетрадиційні техніки зображувальної діяльності)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCJHPf0_-8HYpIt-Xc-U-MENQgv61AuJE7FHIgzJuJVfZ3Hw/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Заняття-квест «Подорож чарівним лісом»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlQQxk5JV7nGF-HtZH1UXDY6VAm0dYPkH3dZcofx2H_8WbYQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Лялькова вистава «Поросятко Чок»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKch2vx_ot98lgR39FKSaFtM5j9aPWSJW8Hm2WLv97r5vMtQ/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Майстер-клас «В країні автомобілів» (малювання в нетрадиційній техніці «імпасто»)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_AVkMRWTmYZaWfO6tABJd4Ztwkc74Tq6EYHz6fFpzdvkHLw/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Фізкультурна розвага «Маленькі рятувальники»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWgCUGRYEd3Zdtq_9G17PHbGNARCi9YXgfr-KceIwrVJZ4sg/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття «Космічна подорож»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFRwHhc_StRz_7mMjmtmuZhuUFMNQRVBtWInAhfullVomd6A/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Музична розвага з елементами квесту «Прогулянка з Колобком»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1K7jhfQEUm9UwZdYqM4MVPLrYVfbb9Poo8TLJquMJlKlmqg/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Експериментально-дослідницька діяльність «Експериментуємо на кухні»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPtpzkU5TzeB9NEjNkoQ1vntJLtZTBIugL_tKQkDt6vejCPg/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Майстер-клас «Сіль чарівна творить дива» (малювання сіллю)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeri54In4YIVldXuxqDdRf8ciUdAIFeaSVgTYY4G91zTxc5XA/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

10.00-11.00 – "В садочок смайлик завітав, всім гарний настрій дарував"

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSch0d422tomStC7NCxoYCFwUNe1K2_uhJvkU8OYgF31HMx5lQ/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення, художньої літератури, аплікації

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_nXDqk8aAZ2EpK5l3nRhk_beugstINYAvdtafS37IkvwlCg/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття з перевагою малювання нетрадиційними техніками

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvAZura7H0E6_uvi6XCCApuALoUvWZ2aBpFtaYMXbFhWRxWg/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття з елементами сталого розвитку, образотворчої діяльності та розвитку сенсорних здібностей

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-zrBzsxI3FG-mp8Pr6qR9W08yDmdwSmtnygxAFr_qZ9xing/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Інтегроване заняття з розвитку мовлення, природи, аплікації

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNbdIyD1coZFUzmOT1yEwqbumhJ8D8Ukv_WBhCdpU9G5unHA/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегроване заняття (дитина в соціумі+ліплення)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBHJNRl86yE5V6O8qjCRR9CFpLtqp9gczCCMCuZNm4fvpX3A/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Тематичне заняття

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqYzQbI8Pe_Fiu4ePj3g7I92Q0RUzB9MLUMj2fNDJ-F8i3Ng/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Інтегрована лялькова вистава

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUZ9-R1rkPkSWDp-sZmmah21cwas9cocLdM9gB1mJiuUizWw/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Розвага на виховання позитивних моральних якостей

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1K7OnrdZc609e3It57E5zo0gsI9IS017_rFuZSRMjMgCKyw/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Квест

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrkbui8SoDHvaJc0rr9nZADJRV_poiXMsupwBGf7ADxny1YA/viewform?usp=sf_link

16.05.2022

10.00-11.00 – Тема: «Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини» (Дитина в соціумі + аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/1nZdc9ixsRN-i_jeNHSkffmA34s6JadWIgGTwuqyYUbg/edit

11.00-12.00-  Тема: «Сорочечка вишиванка» (Дитина в соціумі +малювання)

https://docs.google.com/forms/d/1WL_8xADbzJH6hQJgMHymjrJVSskRYYfkX0Y6wvD8VEk/edit

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Тема: Лялькова вистава «Допитливе жабеня»

https://docs.google.com/forms/d/1hNSnfGp2MQFB-8tX5zc7ZXiKOmRrMiSIgCf7iBoUl_Q/edit

11.00-12.00 - Тема: Спортивна розвага «Ми маленькі козачата».

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDz_KgIH1cbBawL3uHhQzfacFX2KkbjcNauFoY6Squm5erBA/viewform

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Тема: «Сонечко-жучок в травичці» ( Дитина в природному довкіллі +аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddlq7kAgI9aSWEW7rBquQWF3H3saOYKV6OIk1wwrnOcAB47Q/viewform

11.00-12.00 -  Тема: «Весняні квіти» ( Дитина в природному довкіллі + ліплення)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWJ0wr8bZE9wfsgA6LNTNR_KlNol4jeLRQx8eDi2u3igHkew/viewform

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Тема: Вікторина «В гості казка завітала» (Дитина у світі мистецтва)

https://docs.google.com/forms/d/1T7EWuX1KNn_wqo5EDtv6Z1DIpeLE68TVj1K1EB16Qf0/edit?chromeless=1

11.00-12.00 - Тема: «До країни дорожніх знаків» (Дитина в соціумі + аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdr7kTApn6X0wvZc006ZRPyQvzam_RDUrsU75zBRd4L2ilolQ/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Тема: «Пішохідний перехід» (Мовлення дитини + аплікація)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTvaCkgjwrf0HKagVsrEr9S2aM6Y7_n8GXAsKXMcWm0D0tYA/viewform

11.00-12.00 - Тема: Розвага «Ми - пішоходи, ми – пасажири». (Дитина в соціумі)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGvn5bMSoZYZtO4geVn_GTlVTw0ZlTRIX-8LCALdmP9iI91Q/viewform

16.05.2022

10.00-11.00 – Квест – заняття: «Подорож по чарівних країнах з котиком Мурчиком з елементами нетрадиційного малювання ниточкою».

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6yExjNsG3u98nvOJl_e30egCCjlVzLW52jDo2lc_JixcUzA/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Заняття – подорож: «Ми у казку граємо, грамоту вивчаємо!»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc69Pi3MznNi9G6B1K5NC225_iL5qS1vedDa9Tc2ITf9Cwdrg/viewform?usp=sf_link

 

17.05.2022

10.00-11.00 - Арт - студія запрошує дітей: Віртуальна мандрівка - «Мешканці морів і океанів…» - «Краб – Веселун» (техніка «оригамі» /крупо терапія)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdl6W9oSg-UJ30H_7768tGxeoKi23qdVxja4LMwy7m3hrSwcw/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Лялькова вистава для дітей: «Казочка про ліниву дівчинку»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepPkTLKG5icJ1EjZ-1VJaEeOsNrLCqFa2P88S55lDkMUgW8g/viewform?usp=sf_link

 

18.05.2022

10.00-11.00 - Пізнавальна мандрівка в природу: «Цікавинки про сороку – білобоку для дітей /аплікація з ватних дисків, крупи

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWoDWFk9tGVRcRLLRLg9QCKfguSVnhHWhIBXurl70N523NOw/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Рухлива розвага «У пошуках скарбів » ( на свіжому повітрі)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdu1yH9aY07fx3pRaKIMojvcVS2cD-hyBwZiYunef9cElFlqw/viewform?usp=sf_link

 

19.05.2022

10.00-11.00 - Заняття з елементами художньо - естетичного виховання: «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQNA6-0ABHCS6HKYs0cctxyMMbbCk3K4WAJO0xfxSQ0aLh3Q/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Арт - студія запрошує дітей: «Сорочка - Вишиванка» (малювання)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSforGEyOpq2-Szsw-eK8Lvo_eyvLLK5HG4MG19LjTYWF0YiUA/viewform?usp=sf_link

 

20.05.2022

10.00-11.00 - Лялькова вистава для дітей: «Як книжечка в казковому лісі друзів шукала»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdzmOz9vGndOGtrrwcrw0mIKMWe05jx22OzxSlMlPR1emW2w/viewform?usp=sf_link

11.00-12.00 - Ігри з м’ячом, кеглями та боулінг - ігри для дітлахів: «Ми завжди із спортом дружимо» (на свіжому повітрі)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1d36Eo8cHbLpHGDRyLl_71iV1xe0zaVa3pgUgBMMQGf3Qnw/viewform?usp=sf_link


ОНЛАЙН ФОРМАТ


16.05.2022

10.00-11.00 – Тема: «Паперова фея»

https://docs.google.com/forms/d/1bJxDFdzQVWpIt_MiRV_XGPa6gf9xaFQ6zEkiMYvvIBk/edit

11.00-12.00 – Тема: «Морська подорож»

https://docs.google.com/forms/d/1aTCR4xPnNg6CvOAJJENOX5bjp4yg_hPTUpVVFqRheMs/edit

 

17.05.2022

10.00-11.00 – Тема: «День сім’ї, любові та вірності»

https://docs.google.com/forms/d/1U-JgGPXfcX73x_Fj5HMMEKnJiHAxtbFe5nTATQcn2Mg/edit

11.00-12.00 – Тема: «Веселі малята, жовті курчата»

https://docs.google.com/forms/d/1qbF8dJLolCHVX–IdBtdnmIARrW-UDaX8abzYlRf5Hs/edit

 

18.05.2022

10.00-11.00 – Тема:«Де живе повітря»

https://docs.google.com/forms/d/1E4FT0u8GLtkXGYbabgTwtpCvXdsmCGWpgh3wEpxYAHE/edit

11.00-12.00 – Тема: «Корисна та шкідлива їжа»

https://docs.google.com/forms/d/19YC_CUFl0pSiqklh4yCbBvr6TBOFVysmhm0SHMrnDNo/edit

 

19.05.2022

10.00-11.00 –  Тема: «Пошук казок, що зникли»

https://docs.google.com/forms/d/1hZEKCckgGOruY0xZKnwBCepNI9Et4Ui586goRHSrd2Q/edit

11.00-12.00 – Тема: «Швидко та цікаво» (робота з мнемо таблицями)+Весняні забавлянки

https://docs.google.com/forms/d/1Mc6ABq2IBql8vvq0IDZ8jeQVsTtzq5hRkwtAdSchJqw/edit

 

20.05.2022

10.00-11.00 – Тема: «Наша планета Земля»

https://docs.google.com/forms/d/1Mc6ABq2IBql8vvq0IDZ8jeQVsTtzq5hRkwtAdSchJqw/edit

11.00-12.00 – Тема: «Світ птахів»

https://docs.google.com/forms/d/1yqjgkBhOfyKxniPYTtpkBImuiAoDFcWCIiSz0sECWZU/edit

16.05.2022

10.00-11.00 – Квітуче дерево. Малювання  ватними паличками

https://docs.google.com/forms/d/1TygI03MkEaXtEM7nFmPY2Q8971e5QL06QlSK0lJx2Tk/edit

11.00-12.00 – Математичні цікавинки від зайчика. Інтегроване заняття з логіко – математичного розвитку

https://docs.google.com/forms/d/17TaYou4MUTXbVDhDVQFa0-v6DL3XQvgzfKf24MMDwqI/edit

 

17.05.2022

10.00-11.00 – Рахуємо з бджілкою «Жу-жу». Математичний квест.

https://docs.google.com/forms/d/1m-Fh7G6BsIR2RNQrpViqYEg0M08vovvZzhr5M5gSd38/edit

11.00-12.00 – Смайлики на долонці. Дитячі ігри зі смайлами.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRiL_0vR83C_XUt-S2BOTcbQxDnV9H4LM3Crlqx21athwPiQ/viewform

 

18.05.2022

10.00-11.00 – Лялькова вистава «Про правила вуличного руху»

https://docs.google.com/forms/d/1uKO_wJV950f_AeKHhZtK8EGTTtqM8gZwyjGMfwWvQQg/edit

11.00-12.00 – Веселі стаканчики. Ігрові вправи на розвиток уяви та відчуття ритму.

https://docs.google.com/forms/d/10-35108cetQB6tJOvTZSyS-5GMU2Y4hTPcB-EBCHKAM/edit

 

19.05.2022

10.00-11.00 – Тюльпани. Малювання з використанням нетрадиційних технік.

https://docs.google.com/forms/d/1JQfzCvp8bgyT7QQU8aL833ieQRPEJeJfzPlKCpVHxys/edit

11.00-12.00 – Незвичайний їжачок. Ліплення  з використанням різних  технік.

https://docs.google.com/forms/d/1KPKsOhYt2_2f9IJa7Nr1niEehh_e64nSnhZTVxvwH8Y/edit

 

20.05.2022

10.00-11.00 – Сонячні каченята. Майстер клас з зображувальної діяльності

https://docs.google.com/forms/d/1O2AvuIrbtVMBbz4pYmW-WbLqcyO_e6SGqeWo_98rQj8/edit

11.00-12.00 – Рушники миру. Інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку.

https://docs.google.com/forms/d/1O2AvuIrbtVMBbz4pYmW-WbLqcyO_e6SGqeWo_98rQj8/edit

16.05.2022

10.00-11.00 – Нетрадиційна зображувальна діяльність “Шипуче малювання”

https://docs.google.com/forms/d/1MGOdEAosOso5kRh8MiaST-zc33Fn-LRU_AOsRL2RBGE/edit

11.00-12.00 – Музичне заняття”Ми наш Хмельницький любимо, знаємо ще й про нього заспіваємо”

https://docs.google.com/forms/d/1BuIPAJTaOSNORZmfL_GdOjHiTNFP4S0m0q_qxwp-EoY/edit?usp=forms_home&ths=true

 

17.05.2022

10.00-11.00 – Ознайомлення з художньою літературою “Читання оповідання В.Сухомлинського “Весняний вітер””

https://docs.google.com/forms/d/1fMr0IopaXFFj2zbMnSxB2JdzL4Ba7q_mtOSmP1IsYSo/edit?usp=forms_home&ths=true

11.00-12.00 – Художньо-продуктивна діяльність (аплікація) “Жучок Сонечко”

https://docs.google.com/forms/d/1zn3Om2QA_w-7TGEK2VHNUF1rQWP2ofYpn6_hCEpyG-c/edit?usp=forms_home&ths=true

 

18.05.2022

10.00-11.00 – Музична казка-вистава “Лісові пригоди”

https://docs.google.com/forms/d/1NE3F4Rjw0hEOBKz-nueo5HmergY2dbAvLddiZjp5biA/edit

11.00-12.00 – Художньо-продуктивна діяльність (малювання) “Кульбаба”

https://docs.google.com/forms/d/1Ahw-Ye3WVpURrH_9MyrEJ08ch_0HBHyUetJdfihfX6I/edit

 

19.05.2022

10.00-11.00 – Майстер-клас “Робота з тілом і дихання: як зарадити собі”

https://docs.google.com/forms/d/1NjNeUKD0q1cChDJNXUFjSeuDueqR-OtM1jFtcEAWz6o/edit

11.00-12.00 – Дитина в природному довкіллі ” Травневі дарунки”

https://docs.google.com/forms/d/1t_qpyESEdRDja8eyaVppYKiamH-xRiQ32IW7pQgJlBM/edit

 

20.05.2022

10.00-11.00 – Розвиток мовлення” Подорожуємо казками”

https://docs.google.com/forms/d/1hl0nzJ4uGv_kARUt9qtUh6piSdD_ci7AMPPbDl5yP6o/edit?usp=forms_home&ths=true

11.00-12.00 – Нетрадиційне малювання” Різнокольорове сонечко”

https://docs.google.com/forms/d/1U4PB7m40nGO_Tq6Iso9j0byvGOU0FYWBXApZBY1fU0c/edit

 

#ДошкілляДОНХМР

Більше новин ось тут: https://osvita.khm.gov.ua/?cat=1

    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

    Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Корисні посилання
    Хмельницька міська рада
    Хмельницька міська рада
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
    Інформаційна система управління освітою
    Інформаційна система управління освітою
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Мiнiстерство освiти i науки України
    Нова українська школа
    Нова українська школа

    Ми в соц мережах
    Facebook
    Сторінка у Facebook
    Електронне звернення

    Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

    * — обов’язкові поля

    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.