Інформація про Департамент освіти та науки ХМР

Про припинення управління освіти Хмельницької міської ради шляхом перетворення в департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, затвердження положення про нього та внесення змін в рішення сесії міської ради

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та з метою покращення роботи виконавчих органів міської ради, забезпечення стабільної роботи освітніх закладів міста, надання якісних освітніх послуг, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.104-111 Цивільного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити управління освіти Хмельницької міської ради шляхом перетворення в Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.
 2. Призначити комісію з припинення управління освіти Хмельницької міської ради у складі, згідно з додатком 1.
 3. Комісії з припинення управління освіти Хмельницької міської ради протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення повідомити управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради про те, що управління освіти Хмельницької міської ради перебуває в процесі припинення.
 4. Уповноважити комісію з припинення управління освіти Хмельницької міської ради на:

4.1. повідомлення працівників управління освіти Хмельницької міської ради про припинення його як юридичної особи та вирішення питання їх звільнення або працевлаштування згідно чинного законодавства;

4.2. розміщення в газеті Хмельницької міської ради “Проскурів” та на сайті Хмельницької міської ради повідомлення про припинення управління освіти Хмельницької міської ради шляхом перетворення в Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради та порядок заявлення кредиторами вимог до нього. Строк заявлення кредиторами своїх вимог до управління освіти Хмельницької міської ради становить два місяці з дня опублікування повідомлення про припинення;

4.3. вжиття всіх необхідних заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмового повідомлення їх про припинення управління освіти Хмельницької міської ради;

4.4. після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти передавальний акт, який має містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов’язків управління освіти Хмельницької міської ради, стосовно всіх кредиторів та боржників та подати його на затвердження Хмельницькій міській раді.

 1. Внести зміни до рішення першої сесії міської ради №20 від 02.12.2010 “Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та загальної чисельності апарату і виконавчих органів ради, про втрату чинності рішень міської ради”.

5.1. Збільшити загальну чисельність виконавчих органів Хмельницької міської ради, визначених пунктом 3 даного рішення, на 10 штатних одиниць.

5.2. Пункт 17 додатку до рішення викласти в новій редакції: “Департамент освіти та науки”.

 1. Затвердити Положення про Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, згідно з додатком 2.
 2. Визнати таким, що втратило чинність рішення двадцять четвертої сесії міської ради №11 від 08.04.2009 “Про перейменування управління освіти виконавчого комітету Хмельницької міської ради, затвердження Положення про управління освіти Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень восьмої сесії міської ради від 16.06.99 року №29 та вісімнадцятої сесії міської ради від 26.12.2000 року №23”.
 3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

Міський голова – О.Симчишин


Положення про Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Електронне звернення news

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.