Доступ до публічної інформації

Звіт про інформаційні запити

У 2012 році опрацьовано 18 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу управління освіти надійшло 14 інформаційних запитів. Всі запити виконано.

 

У 2013 році опрацьовано 29 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу управління освіти надійшло 9 інформаційних запитів. Всі запити виконано.

 

У 2014 році опрацьовано 11 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу управління освіти надійшло 6 інформаційних запитів. Всі запити виконано.

 

У 2015 році опрацьовано 35 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу управління освіти надійшло 23 інформаційних запити. Всі запити виконано.

 

У 2016 році опрацьовано 36 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу управління освіти надійшло 23 інформаційних запити. Всі запити виконано.

 

У 2017 році опрацьовано 54 інформаційних запити, з них безпосередньо на адресу Департаменту освіти та науки надійшло 42 інформаційних запити. Всі запити виконано.

 

У 2018 році опрацьовано 132 інформаційних запити, з них безпосередньо на адресу Департаменту освіти та науки надійшло 89 інформаційних запитів. Всі запити виконано.

 

У 2019 році опрацьовано 126 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу Департаменту освіти та науки надійшло 82 інформаційних запити. Всі запити виконано.

 

У 2020 році опрацьовано 120 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу Департаменту освіти та науки надійшло 72 інформаційних запити. На всі запити відповідь надано.

 

У 2021 році опрацьовано 121 інформаційний запит, з них безпосередньо на адресу Департаменту освіти та науки надійшло 78 інформаційних запитів. На всі запити відповідь надано.

 

У 2022 році опрацьовано 50 інформаційних запитів, з них безпосередньо на адресу Департаменту освіти та науки надійшло 20 інформаційних запитів. На всі запити відповідь надано.

  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скарги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *

  *

  *

  *

  *

  *

  Дозволені файли у форматі jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, які не перевищують розмір 2 Мб.

  Надсилаючи форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Корисні посилання
  Хмельницька міська рада
  Хмельницька міська рада
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Департамент освiти i науки Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї
  Інформаційна система управління освітою
  Інформаційна система управління освітою
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Мiнiстерство освiти i науки України
  Нова українська школа
  Нова українська школа

  Ми в соц мережах
  Електронне звернення

  Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

  * — обов’язкові поля

  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.